Czemu nie widzę swojego komentarza pod czyimś filmem jak wejdę niezalogowany w sekcje komentarzy? Mam jakiegoś shadowbana czy coś?
#youtube
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeczytałem wpis @MirkujeOd2009Roku, w którym napisał, że chciałby sobie pograć w gry bez wyrzutów sumienia, bo czuje, że marnuje czas, który mógłby wykorzystać na coś bardziej "pożytecznego". Czy też tak macie? Bo ja akurat NIE. Dla mnie gry to hobby – takie samo jak każde inne.

Jeśli świadomie podchodzisz do tego, w co grasz, interesujesz się mechanikami, historią, albo zgłębiasz kontekst danego tytułu, to tym bardziej nie widzę problemu.

Nie rozumiem, dlaczego

Masz wyrzuty sumienia grając w gry?

  • Tak 15.8% (23)
  • Nie 73.3% (107)
  • Nie gram w gry 11.0% (16)

Oddanych głosów: 146

L.....t - Przeczytałem wpis @MirkujeOd2009Roku, w którym napisał, że chciałby sobie p...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lobotomy_Enthusiast: Bo granie w gry ogłupia, powoduje marnowanie czasu, nie niesie za sobą żadnej wartości dodanej. Dużo lepiej zamiast grać w gry pooglądać coś na netflixie ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@wygolony_libek-97: Niestety musze sie z Toba zgodzić, teraz mamy problem samograjów, gównianych, bez polotu, bez głębi itd, ale w tym wszystkim da sie znaleźć dobre tytuły choć jest ich znacznie mniej niż kiedyś.

Ja np na przełomie 2023-2024 ograłem wiekszosc klasykow i zadne nowe gry nie dały mi tyle frajdy
  • Odpowiedz
@MoszeGad: komputer do czytania maili, przeglądania Xa i lekkiej obróbki w photoshopie vs yapper, który płacze o prędkościach SSD których żaden potencjalny klient maca mini nigdy nie odczuje xD
  • Odpowiedz
których żaden potencjalny klient maca mini nigdy nie odczuje xD


@Iskaryota: Niby spoko, ale czy to nie spowodowane tym, że nie wiedzą, że są szybsze? To trochę jakbyś cały czas używał Pentium 3, a ktoś ci dał najnowszego Ryzena. Przyrost mocy gigantyczny, ale wcześniej go nie potrzebowałeś i jakoś to działało

Tak miałem z Galaxy Note 2 jak przechodziłem na Motorolę G100 i system się włączał w 5 sekund, a
  • Odpowiedz
  • 1
@gdzieto: Platforma od byłego właściciela czy tam Prezesa Twittera. Chcą zrobić z tego konkurencje dla X, a tam sami starzy ludzie i polityka - masakra.
  • Odpowiedz
@danoneek: xD
Jestem tam od wczoraj a daleko mi do 40. Dobrze, że nie ma patologi z famemma. Oby się nie pojawiała. I nie prawda z tą polityką. Jest o wiele mniej polityki niż na X.
  • Odpowiedz
@jakismadrynickpolacinsku:
no masz na pisane. możesz każdy z tych zarzutów sam weryfikować

According to immunologist, microbiologist, and science communicator Andrea Love, Huberman's podcast content is characteristic of pseudoscience, often presenting health claims as scientific when they are in reality insufficiently backed by scientific evidence, or simply wrong.[3] Jonathan Jarry from the Office for Science and Society has questioned Huberman's promotion of "poorly regulated" dietary supplements. According to Jarry, The Huberman
  • Odpowiedz
Youtube chce przerobic swój mechanizm odtwarzania na tiktokowy. Oznacza to że autoodtwarza ci się 1 film, jeżeli nie podoba ci się, to robisz scrolla i odtwarza ci się 2 film, itd i 3 film itd i 4 film aż nie zahaczysz na takim filmie który ci się podoba.

Konsekwencje
1. jeszcze większe udupienie dopaminowe głównie młodego pokolenia (af fr fr)
2. przesunięcie nawyków w kierunku korzystania z internetu jak z telewizora gdzie przełączasz sobie kanały
Phallusimpudicus - Youtube chce przerobic swój mechanizm odtwarzania na tiktokowy. Oz...

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Phallusimpudicus: Czyli wyświetlenia pod filmikami stracą znaczenie a mali twórcy będą mieli jeszcze trudniej trafić do nowych widzów
Pedofile się cieszą bo nadal będą rządzić jutubem bo ich pozycja już będzie nie do ruszenia.
  • Odpowiedz
@Ksemidesdelos: wygląda na to że dalej są tylko jakiś debil w guglu utrudnił do nich dostęp. Jest ikonka komentarzy w widoku pełnoekranowym, ale korzystanie w tej formie jest megaupierdliwe. Sądzę że to naprawią bo bez komentarzy sporo ludzi może sobie jutuba w ogóle darować.
  • Odpowiedz