@Odki: Wygląda mi na to że Ci co nim wstrząsnęli już swoje wyciągnęli, więc pewnie nie prędko. Z tego co widzę to losowe alty są mocno pompowane a potem po chamsku wyprzedawane, najpierw był tron, potem ripple a teraz ven. Ciekawe co napompują w przyszłym miesiącu.
  • Odpowiedz
#kryptowaluty #ven #xvg #xrp #ada #xlm

Witam ( ͜͡ʖ ͡€)
@bT4tgL

Witam Co byście dokupili?

  • Varge 10.1% (10)
  • Ripple 20.2% (20)
  • Cardano 21.2% (21)
  • Stellar Lumens 23.2% (23)
  • Inne jakie? 25.3% (25)

Oddanych głosów: 99

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach