0,47-0,51 max, więcej to nie wyciągnie. Nawet ilość userów Xrp na Reddicie jest znikoma w porównaniu do Doge. Mniejsza ilość ludzi - mniejsze szanse na podbicie do 0,7 a co dopiero 1 $.
@misiura: trzeba będzie śledzić zachodnie media, to będzie bardzo głośny proces. Sam nie che się wypowiadać, gdyż nie jestem amerykanistą, ani prawnikiem.
Borze, teraz retardy będą nawzajem skrzykiwać na coraz to nowych wynalazkach do pompowania xD Wy wiecie, że szort skłiz to nie to samo co zabawa w większego głupka typu pump&dump ? xDDDD
@vCertus: Rosło przez cały dzień, bez żadnej korekty to i się posypało. W tej chwili #xrp zawisł na supporcie z 1h. Także jeżeli godzinę zamkniemy poniżej 0.3 EUR to prawdopodobnie polecimy na 0,25 i niżej.
@Banri: dobra teraz doczytałem ze mówisz o poniedziałku. O wzrostach w poniedziałek nawet nie myślę, bo też sądzę że już nie będzie kogo wołać. Myślę o jutrzejszych (trzeba brać pod uwagę strefy czasowe) wzrostach przed poniedziałkiem.
#xrp #ripple #kryptowaluty