0,47-0,51 max, więcej to nie wyciągnie. Nawet ilość userów Xrp na Reddicie jest znikoma w porównaniu do Doge. Mniejsza ilość ludzi - mniejsze szanse na podbicie do 0,7 a co dopiero 1 $.
  • Odpowiedz
Dobra jeszcze jeden dolek i dajcie to na pełnej p-----e w górę bo zaczynam usypiać
#xrp
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Obstawiam ze bedzie jak z doge czyli w poniedzialek/wtorek sprzedawanko xrp ktore czekaja juz od kilku miesiecy
#xrp
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie znam się na tych krypto ale skoro mówią aby wchodzić to moim obowiązkiem jest wejść

#xrp #gielda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vCertus: Rosło przez cały dzień, bez żadnej korekty to i się posypało. W tej chwili #xrp zawisł na supporcie z 1h. Także jeżeli godzinę zamkniemy poniżej 0.3 EUR to prawdopodobnie polecimy na 0,25 i niżej.
  • Odpowiedz
@Banri: dobra teraz doczytałem ze mówisz o poniedziałku. O wzrostach w poniedziałek nawet nie myślę, bo też sądzę że już nie będzie kogo wołać. Myślę o jutrzejszych (trzeba brać pod uwagę strefy czasowe) wzrostach przed poniedziałkiem.
  • Odpowiedz