Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lIENll: ale spokojnie, jak będzie hit kolejki to dojdzie jeszcze ścinanie i przerywanie transmisji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie będzie problemu z pikselozą xD
  • Odpowiedz
  • 0
@EtenszynDrimzKamynTru właśnie też ogladam przez aplikację Canal+ na chromecast i obraz elegancki i zero ścin. Zastanawiam się czy to dlatego że Canal+ puszcza u siebie i tylko komentarz jest z viaplay? Czy na viaplay tak samo dobrze? Xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Nie no nie wytrzymie to nie jest tragedia to jest żenada nie dość że pikseloza to jeszcze dźwięk rozjechany z obrazem o kilka sekund
#mecz #arsenal #viaplay
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Viaplay ma tak w------e na Bayern od kiedy nie ma Roberta, że nawet ich meczu nie puszczają xD

Ok, jednak pokazują tylko trzeba dobrze włączyć xD
#viaplay #mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wchodzę na mecz z głownego menu "mecze na żywo" - Please wait, transmissin will start shortly
Wchodzę na mecz z tableu/terminarz - OK, mecz rusza ale po kilku minutach "Coś poszło nie tak"
Ciekawe co się będzie działo jak dziś a bardziej jutro jutro Premier League tam ruszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#viaplay
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach