Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

TEDMAJER
- 1
Nawet przyzwoicie wygląda ta transmisja. 720p ale przy dobrym bitrate nie wygląda tak tragicznie.
#mecz #viaplay #premierleague
#mecz #viaplay #premierleague
- 3
Odpaliłem właśnie mecz na Viaplay na 65 calach i o kur#a jaka pikseloza... To jest kur#a dramat, tego nie da się oglądać. Kto im sprzedał prawa do transmisji?
#pilkanozna
#mecz
#premierleague
#viaplay
#pilkanozna
#mecz
#premierleague
#viaplay
na strumyku jest taka sama jakość jak na oficjalnej transmisji viaplay??
#viaplay
#viaplay
@davon1123: nawet lepsza z Angielskiego Viaplay
- 0
@Sebastian9300: chodzi mi o polską
#viaplay też wam wyskakuje po odpaleniu transmisji błąd s1001? Mi tak dwa razy potem chyba działa.
@EtenszynDrimzKamynTru właśnie też ogladam przez aplikację Canal+ na chromecast i obraz elegancki i zero ścin. Zastanawiam się czy to dlatego że Canal+ puszcza u siebie i tylko komentarz jest z viaplay? Czy na viaplay tak samo dobrze? Xd
@EtenszynDrimzKamynTru: Jeśli masz telewizor z androidem, to na androidzie aplikacje wewnętrzne są zablokowane na 60 Hz, a Viaplay leci w 50 fps. Przez dekoder C+ zapewne zmienia się z automatu odświeżanie na 50 Hz i nie ma problemu.
- 3
- 0
#viaplay jednak ma dobrą ekipę personalną
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@zpord: najbardziej lubię chyba Zachodnego i Żelaznego
- 28
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@SporderBoj: chciałbym mieć pikseloze chociaż
źródło: comment_16597254526NGOJYcmIkTDnkak7hPm5y.jpg
PobierzJest ok
- 0
@ekjrwhrkjew: na tv przez apkę.
- 0
@ekjrwhrkjew: aaaa zobacz czy nie masz włączonego czegoś takiego jak Live Feed. Na innym programie u nich jest normalna transmisja.
Nie wiem co to ten Live Feed ma być.
Nie wiem co to ten Live Feed ma być.
- 1
- 13
źródło: comment_1659724929vtFVnQ4imfq5F1hxJ9ene2.jpg
PobierzNo jak
- Źyleta 62.5% (45)
- Skarpeta 37.5% (27)
@thority: u mnie żyleta ogladam na smartwatchu
- 1
Wchodzę na mecz z głownego menu "mecze na żywo" - Please wait, transmissin will start shortly
Wchodzę na mecz z tableu/terminarz - OK, mecz rusza ale po kilku minutach "Coś poszło nie tak"
Ciekawe co się będzie działo jak dziś a bardziej jutro jutro Premier League tam ruszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#viaplay
Wchodzę na mecz z tableu/terminarz - OK, mecz rusza ale po kilku minutach "Coś poszło nie tak"
Ciekawe co się będzie działo jak dziś a bardziej jutro jutro Premier League tam ruszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#viaplay
#viaplay dojczland dojczland uber alles
#viaplay j----e szczury
źródło: comment_1659723763p51rUI8fekTedMuGBk74CP.jpg
Pobierz- 2
źródło: comment_1659724466nQqCTK7BJ0HRIWFqJ9i2LQ.jpg
Pobierz- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

















źródło: comment_1659726914LjfXT0hZGQvOn5fgRZFXPT.jpg
Pobierz