#muzyka #umzyka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

tojestmultikonto
- 0


tojestmultikonto
- 0

@tojestmultikonto: niby nie lubię tego kawałka, a jakoś wchodzi. Guilty pleasure
- 1
całej dyskografii nie znam, ale kilkanaście piosenek na pewno. Wiesz, ja uczyłem się grać na gitarze riffy dżemu i ogólnie jestem metalem. Wiem co i jak. To tylko kwestia gustu, który mi się trochę zmienił. Kiedyś Dżem mi bardziej podchodził.
@MuszeZalozycKontoByFiltrowacGowno: Ja słyszałem chyba wszystkie utwory, które nagrali z Ryśkiem, łącznie z Numero Uno, które Dżem nagrał wspólnie z Tadeuszem Nalepą.

konto usunięte via Wykop
- 0
@tojestmultikonto: brzmi jakby wydane góra 10 lat temu, najs
- 0
@Iskaryota: 21
- 0





















