Kocham tego gangstera, chłop od połowy pierwszej rundy wyglądał, jakby jechał na długu tlenowym w Bocianie, potykał się o własne nogi, a jak trafiał, to tak jakby Topuria poszedł na czołówkę z ciężarówką xD Co za gość, co za szalony dzieciak
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ritowel11: Styl robi walkę. Topuria prawie każdego nokautował a tu się okazało, że Gaethjego nie jest tak łatwo ubić, z kolegi Gaethje to mega brutalny stójkowicz a Topuria jest niski (i musi nacierać) i wciągnął go w rzeźnie w której jest lepszy. Zobacz też np walkę Justina z Fergusonem. Gaethe go nie znokautował, ale tak zmasakrował, że ten się sam poddał. To inny typ zawodnika niż Topuria, który bardzo ciężko
  • Odpowiedz
Najlepsi są polscy komentatorzy. Przez pierwsze dwie rundy w ogóle nie dopuszczali myśli, że Topuria ma spore problemy a już wtedy był porządnie rozcięty i wyłapał mnóstwo mocnych, czystych ciosów.
#ufc
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie było chyba większego rzeźnika w historii mma na wysokim poziomie niż Gaethje
#ufc
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale walka wow
To uszkodzenie nosa na początku mocno zadecydowało o przebiegu
Pierwsze dwie rundy Illia wyglądał zajebiście, szybkość i siła była w każdym uderzeniu, w drugiej rundzie prawie miał Justina jak dał mu tą serie na dół
#ufc
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach