via Wykop Mobilny (Android)
  • 67
Jestem ogromnym zwolennikiem szczepień, zresztą pewnie sporo osób to zauważyło ale takie fikołki jakie robi #tvn w sprawie szczepienia dzieci to już jest przesada. Wyszukiwanie pojedynczych przypadków dzieci, które potrzebują tlenu aby zrobić podkład pod propagandę szczepień jest bezczelną manipulacją niczym z tvp.
Informacje podawane w mediach są naciągane, zaczyna to działać odwrotnie i zamiast wspierać system szczepień, ludzie mają większe wątpliwości.
#covid19 #koronawirus
bury256 - Jestem ogromnym zwolennikiem szczepień, zresztą pewnie sporo osób to zauważ...

źródło: comment_1638814352ki6IGBD4FddPIXCvNB6yrJ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 85
Ostatnio byłem w gorących za absurdy w DDTVN. Dziś znów feministyczna gadka.
'Kobieta, która rządzi skokami narciarskimi a nawet nie skacze. Kobiety górą, znak naszych czasów" - tak została przedstawiona potężna kobieta.
Faustyna Malik (Kierownik biura zawodów) z miasta Buczkowice.
Babka praktycznie nic nie robi. Stoi sobie, patrzy, odbiera telefony i pokazuje palcem.
Bez niej nie byłoby rekordów polski.

#tvn #pieklokobiet #pieklomezczyzn #skoki #
R.....e - Ostatnio byłem w gorących za absurdy w DDTVN. Dziś znów feministyczna gadka...

źródło: comment_1638694327wvxkLr5wkvGqD2UyT8farp.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
"Kto was tak urządził" na #tvn w starożytnym paśmie nad ranem to jest taki sztos ze ja p------e xD co za dokument czasów, te remonty wiejące tandetą, kocham xd
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki jak nazywał się ten serial o życiu w biurze nagrywany tak jakby w kamerze z ukrycia? Fabuła była taka że kamerka chyba przy automacie z napojami nagrywa pracowników korporacji i wszystko utrzymane w komediowej atmosferze. Taki trochę The Office xD. Nie jestem pewien ale chyba emitowano go na #tvn i w jednym odcinku wystąpił bodaj Pudzianowski
#jakitofilm #jakifilm #jakiserial #pytanie #
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Telewizja to największy syf jaki jest w tym kraju (zaraz po PiS). W kołchozie mam głównie styczność z osobami które oglądają TVP. Ostatnio dwóch gości ciągle pierdzieli że na bank będzie "wojna z Ruskimi" bo Łukaszenka odwala dzikie akcje na granicy. Z drugiej strony mam znów swoich rodziców którzy namiętnie oglądają TVN i Fakty. Ci znów ciągle panikują Covidem, że znów strach wychodzić, szpitale pełne, wszyscy umierajo. Media głównego nurtu w tym
Kadet20 - Telewizja to największy syf jaki jest w tym kraju (zaraz po PiS). W kołchoz...

źródło: comment_1638485520n7dYzyIyuy7ZYMFDdo4Xl1.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach