Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
konto usunięte via Android
- 18
- 1
@HienaCmentarna87 zostanę męczennikiem wykopu :P
963
Wygasa koncesja TVN7. "Miejsce na multipleksie może zająć nowy kanał Rydzyka"

Jeszcze nie opadł kurz bitewny po walce o koncesję dla TVN24, a tymczasem podobny problem ma TVN7. Władze stacji od prawie roku czekają bez skutku na decyzję KRRiT. I choć jest nadzieja, że sprawa zakończy
z- 177
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@lukasz-lux: bez kitu oni (kabaliści) tam ryją głowy swoim owieczkom tak jak watykaniści swoim
@fr3shman: poszukaj na https://thesb.eu/ zakładka filmy i seriale
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 85
Ostatnio byłem w gorących za absurdy w DDTVN. Dziś znów feministyczna gadka.
'Kobieta, która rządzi skokami narciarskimi a nawet nie skacze. Kobiety górą, znak naszych czasów" - tak została przedstawiona potężna kobieta.
Faustyna Malik (Kierownik biura zawodów) z miasta Buczkowice.
Babka praktycznie nic nie robi. Stoi sobie, patrzy, odbiera telefony i pokazuje palcem.
Bez niej nie byłoby rekordów polski.
#tvn #pieklokobiet #pieklomezczyzn #skoki #
'Kobieta, która rządzi skokami narciarskimi a nawet nie skacze. Kobiety górą, znak naszych czasów" - tak została przedstawiona potężna kobieta.
Faustyna Malik (Kierownik biura zawodów) z miasta Buczkowice.
Babka praktycznie nic nie robi. Stoi sobie, patrzy, odbiera telefony i pokazuje palcem.
Bez niej nie byłoby rekordów polski.
#tvn #pieklokobiet #pieklomezczyzn #skoki #
źródło: comment_1638694327wvxkLr5wkvGqD2UyT8farp.jpg
Pobierz- 18
@Rogalove: https://sport.onet.pl/zimowe/skoki-narciarskie/puchar-swiata-w-skokach-kobieta-rzadzi-w-wisle/gprg74
tutaj masz artykuł sprzed pięciu lat. Wiadomo, że DDTV to p--------o do jajecznicy, ale pisanie, że kierownik zawodów nic nie robi, no to jednak XD
tutaj masz artykuł sprzed pięciu lat. Wiadomo, że DDTV to p--------o do jajecznicy, ale pisanie, że kierownik zawodów nic nie robi, no to jednak XD
- 7
@Wojt_ASR_: Ale brat to przegryw xDDD
źródło: comment_16386997395mk7V91xHFEjpLvXBbP5YR.jpg
Pobierz"Kto was tak urządził" na #tvn w starożytnym paśmie nad ranem to jest taki sztos ze ja p------e xD co za dokument czasów, te remonty wiejące tandetą, kocham xd
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@Ekscentryczny_obserwator też prawda, może znów trzy ATH zaliczmy
Mirki jak nazywał się ten serial o życiu w biurze nagrywany tak jakby w kamerze z ukrycia? Fabuła była taka że kamerka chyba przy automacie z napojami nagrywa pracowników korporacji i wszystko utrzymane w komediowej atmosferze. Taki trochę The Office xD. Nie jestem pewien ale chyba emitowano go na #tvn i w jednym odcinku wystąpił bodaj Pudzianowski
#jakitofilm #jakifilm #jakiserial #pytanie #
#jakitofilm #jakifilm #jakiserial #pytanie #
@Nessiteras_rhombopteryx Camera Cafe
@Nessiteras_rhombopteryx: camera cafe
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Ogladam fakty tvn. Może ktoś mi wytłumaczyć, czemu trumnę pakują do karawana w skafandrach? #koronawirus #tvn
Największy zwycięzca przemówienia Trzaskowskiego w prawie-Kongresie, to PiS :D
#trzaskowski #tvn #4konserwy
#trzaskowski #tvn #4konserwy

- 1
@Opipramoli_dihydrochloridum: na Ziobre też nie przyszli, jeden poseł podobno miał zatwardzenie a drugi rozwolnienie
- 1
@Opipramoli_dihydrochloridum: wykopek liberalno-prywatny fejs
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mister_pink: Objawy udaru mózgu to ja mam jak oglądam newsy na TVN/TVPIS/Polsat dłużej niż 5 minut dziennie ¯\_(ツ)_/¯
Komentarz usunięty przez moderatora
- 26
Telewizja to największy syf jaki jest w tym kraju (zaraz po PiS). W kołchozie mam głównie styczność z osobami które oglądają TVP. Ostatnio dwóch gości ciągle pierdzieli że na bank będzie "wojna z Ruskimi" bo Łukaszenka odwala dzikie akcje na granicy. Z drugiej strony mam znów swoich rodziców którzy namiętnie oglądają TVN i Fakty. Ci znów ciągle panikują Covidem, że znów strach wychodzić, szpitale pełne, wszyscy umierajo. Media głównego nurtu w tym
źródło: comment_1638485520n7dYzyIyuy7ZYMFDdo4Xl1.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@razvizion: pełne to sa debili ktorzy panikuja na kazdy kaszel badz słabszy dzien. Dzieki telewizji ludzie na byle kaszel reaguja jak na przeładowanie broni
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Tallahasee: to zawsze był ściek dla lemingów glosujacych na PO
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 37
@DunningKruger: tvp produkuje szambo, tvn pobiera... obieg się zamyka, prosze państwa to są Ci dwaj co się wiecznie nienawidzą, a bez siebie zyc nie mogą... xD
@kajak98: takie wiecznie bijące się, patologiczne małżeństwo, co się co chwilę rozwodzi, ale nadal małżeństwo ( ͡° ͜ʖ ͡°)



























Informacje podawane w mediach są naciągane, zaczyna to działać odwrotnie i zamiast wspierać system szczepień, ludzie mają większe wątpliwości.
#covid19 #koronawirus
źródło: comment_1638814352ki6IGBD4FddPIXCvNB6yrJ.jpg
Pobierz