Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Majam: O jak Ci ogromnie dziękuję, że mi napisałeś o tej audycji, cudownie się jej słucha bezpośrednio z Trójki, zupełne inne wrażenia niż przy odtwarzaniu z YouTuba. A teraz rozkoszujmy się jeszcze chwilę przy Stationary Traveller...
- 4
Komentarz usunięty przez moderatora
Pożegnanie Tomka B. #trojka
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: jeszcze 10 min
Jeszcze tylko 15 minut audycji, jak dobrze że krążą nagrania po sieci.
#trojka
#trojka
@TypowyPolskiFaszysta: devil doll z tej audycji by siadło. nie da się zasnąć przy czymś takim. tylko czułbym że na tylnym fotelu ktoś jest
Może muzyka nie jest z mojej bajki, ale czuję taki niesamowity klimat podczas tej audycji, zazdroszczę starszym kolegom, że mogli słuchać Beksińskiego na żywo.
#trojka #beksinski #nocnazmiana
#trojka #beksinski #nocnazmiana
@panna_aparatka: to jeszcze tej posłuchaj http://tbfp.wrzuta.pl/audio/0OeyRpgN4H1/tomasz_beksinski_-_czarny_kot_-_berenice
naprawdę jest coś niesamowitego w tych audycjach
naprawdę jest coś niesamowitego w tych audycjach
- 1
ta #nocnazmiana powinna być pod hasłem #trojka ale to by chyba za bardzo zawyżyło poziom
- 0
@Zlowieszczy_befsztyk: Powinna
@Zlowieszczy_befsztyk: Zawyżyło by.
jest i Abraxas :) #trojka
- 10
@Trzesidzida: słucham jak zaczarowany, to musiała być prawdziwa Trójka...
@Trzesidzida: brakuje takiej audycji teraz. dobrze że są chociaż trzy kwadranse jazzu
Ja p------e że nie byłem takim nastolatkiem z koprem zamiast zarostu kiedy Beksiński puszczał płyty w radiu, słucham teraz tej audycji to się zakochać można w tym klimacie, lepsze to niż każdy film czy tv... brakuje takich ludzi nawet w Trójce z jajem i charyzmą.. Stelmach pierwszy do odstrzału, Margański ze swoimi smutami z Francji puszczanymi po południu latem następny. #trojka #oswiadczenie
- 3
@Obserwator_z_ramienia_ONZ: Ja byłem, Wieczór Płytowy to była uczta dla duszy i ciała. Kto nie zna, niech żałuje, naprawdę.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@uhu8: sądzę
- 0
@Sargon_Ankro: od bardzo niedawna (2-3 tygodnie) ma.
Mireczki przypominam że leci własnie na radiowej Trójce cała podkreślam CAŁA ostatnia i pożegnalna audycja Tomka Beksińskiego. #trojka
- 4
@miss_alice03: to wszystko było juz zaplanowane, ale te wstawki, te słowne fragmenty sa z tej audycji wspaniałe, on był niesamowity. Polecam''Beksińscy-portret podwójny'' Genialna książka.
- 2
@SamGamgee: Po emisji można pobrać pliki .ogg z http://3.dktr.pl
Tylko nie wszyscy naraz, ja to z domowego łącza hostuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko nie wszyscy naraz, ja to z domowego łącza hostuję ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 3
- 12
U, nie przerywają wiadmościami (ani reklamami), propsy.
#trojka #beksinski
No i to jest dobry Iron Maiden z klimatycznym wokalistą! #niepopularnaopinia #ironmaiden
#trojka #beksinski
No i to jest dobry Iron Maiden z klimatycznym wokalistą! #niepopularnaopinia #ironmaiden

Słuchałem już tej audycji wcześniej w internecie. Jednak jest jakaś magia, gdy słucha się głosu Tomka autentycznie na falach radiowych. Ciężko mi mówić o sentymencie, jako że audycja ta została oryginalnie nadana, gdy miałem ledwo 7 lat i nie do pomyślenia było, bym o połnocy sluchał radia. Jednak tyle w tym roku się naczytałem, naoglądałem o Tomku, a także nasłuchałem jego głosu, gdy ruszyłem latem na wyprawę do Sanoka ze ściągniętymi na
- 12
- 9
@panna_aparatka: A tu można odsłuchać w dobrej jakości, lub pobrać na później.
- 2
@panna_aparatka: Dzięki !
- 106
Dzisiaj w radiowej Trójce o 22 będzie retransmitowana ostatnia, 4 godzinna audycja Tomka Beksińskiego. Będę nagrywał aby odsłuchać całość na spokojnie w pracy, więc jakby ktoś chciał to udostępnie.
#radio #polskieradio #trojka #beksinski
#radio #polskieradio #trojka #beksinski
28
Trójka przypomni ostatnią audycję Tomasza Beksińskiego z 1999 roku
Trójka w poniedziałek 26 września wyemituje ostatnią, czterogodzinną audycję Tomasza Beksińskiego, nadaną oryginalnie w nocy 11 na 12 grudnia 1999 roku. Audycja ta zawiera słynne słowa T. Beksińskiego ”I w ogóle może to być nasze ostatnie spotkanie, nie wiadomo, co się wydarzy”.
z- 0
- #
- #
- #
- #




















Camel - Stationary Traveller
Zapraszam do obserwowania mojego wieczorno-nocnego tagu #muzykapoznapora
#camel #muzyka #rock #artrock #progressiverock #80s #trojka
źródło: comment_zZay8DxERCK8jPHdAFnk0mPOhZvaF7HU.gif
Pobierz