• 21
Dobranoc, Tomku. Naprawdę magiczna atmosfera audycji. Szkoda, ze nie ma Cie juz z nami, bys dalej oczarowywal nas swoja wrazliwoscia muzyczna.

#beksinski #trojka
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Majam: O jak Ci ogromnie dziękuję, że mi napisałeś o tej audycji, cudownie się jej słucha bezpośrednio z Trójki, zupełne inne wrażenia niż przy odtwarzaniu z YouTuba. A teraz rozkoszujmy się jeszcze chwilę przy Stationary Traveller...
  • Odpowiedz
Ja p------e że nie byłem takim nastolatkiem z koprem zamiast zarostu kiedy Beksiński puszczał płyty w radiu, słucham teraz tej audycji to się zakochać można w tym klimacie, lepsze to niż każdy film czy tv... brakuje takich ludzi nawet w Trójce z jajem i charyzmą.. Stelmach pierwszy do odstrzału, Margański ze swoimi smutami z Francji puszczanymi po południu latem następny. #trojka #oswiadczenie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
Słuchałem już tej audycji wcześniej w internecie. Jednak jest jakaś magia, gdy słucha się głosu Tomka autentycznie na falach radiowych. Ciężko mi mówić o sentymencie, jako że audycja ta została oryginalnie nadana, gdy miałem ledwo 7 lat i nie do pomyślenia było, bym o połnocy sluchał radia. Jednak tyle w tym roku się naczytałem, naoglądałem o Tomku, a także nasłuchałem jego głosu, gdy ruszyłem latem na wyprawę do Sanoka ze ściągniętymi na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj w radiowej Trójce o 22 będzie retransmitowana ostatnia, 4 godzinna audycja Tomka Beksińskiego. Będę nagrywał aby odsłuchać całość na spokojnie w pracy, więc jakby ktoś chciał to udostępnie.
#radio #polskieradio #trojka #beksinski
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach