Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Kto to od nas wyszedł? Kajakarki?
#tokio2020
#tokio2020
Bermudy w bermudach xd
#tokio2020
#tokio2020
Babiage to chyba lubi interracial, bo tak często wspomina Bahamsko-Estońską parę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tokio2020
#tokio2020
Kanada jak świetnie wyglądała
#tokio2020
#tokio2020
- 3311
- 357
@szyna352: razem z @KRZYSZTOF_DZONG_UN
- 319
@szyna352: żaden człowiek nie zrobił tyle dla tego sportu co ten święty chłopczyk, ja przedwczoraj nie wiedziałem, że ten sport istnieje a od wczoraj wypowiadam się jako ekspert w tym temacie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
Polaków już nie ma żadnych, nie? Wyjdzie ktoś od nas w ogóle?
#tokio2020
#tokio2020
- 363
Samolot LOT-u z Tokio z polskimi olimpijczykami na pokładzie po wejściu w polską przestrzeń powietrzną zmienił callsign na GOLD i wkrótce wyląduje w Warszawie.
#tokio2020 #flightradar24 #lotnictwo #polska
#tokio2020 #flightradar24 #lotnictwo #polska
źródło: comment_1628421801Yd4BZyC40TDJNC9aL2RIIM.jpg
Pobierz- 1434
@czypiendziesiat: I jak zwykle okrężną drogą zamiast prosto aby podróżni zapłacili jak najwięcej.
źródło: comment_1628421980LieYCrwOmYmGmM5vEG9w4J.jpg
Pobierz- 449
I po co chodzą z tymi telefonami skoro wszystko jest filmowane. Jak dzbany na koncertach.
#tokio2020
#tokio2020
Już się bałam, że w tej sekcji z pokonanymi sportowcami dadzą płaczącego Kurka. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#tokio2020
#tokio2020
#tokio2020 #mecz #pilkanozna
Fabian Łukański chciał chyba przyćmić tą informacją ceremonię zamknięcia - a więc ogłosił koniec reprezentacyjnej kariery.
Fabian Łukański chciał chyba przyćmić tą informacją ceremonię zamknięcia - a więc ogłosił koniec reprezentacyjnej kariery.
W sumie te igrzyska to tak jak by ich nie było dla kogoś, kto pracuje/nie ma urlopu. Konkurencje w porannych godzinach, jedyna szansa dla takiej osoby to był weekend i to nie zawsze, bo w taką pogodę to raczej się jeździ nad jeziora/góry itd. szkoda czasu na oglądanie telewizji. Co innego gdyby były po południu, wtedy przeciętny Kowalski więcej by miał z tych Igrzysk. Szkoda, bo mnie między innymi w sumie ominęło
- 7
2 żywioły: woda i tartan xD
#tokio2020
#tokio2020
- 2
Ciekawe czy na serbskim wykopie lecą hejty, że się jarają sukcesami w dyscyplinach "które nikogo nie interesują i w których liczy się kilka krajów" jak water polo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tokio2020
#tokio2020
Ale to jest cyrk, że bez kibiców.
#tokio2020
#tokio2020
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Polnischefuhrer: I o chorążynie
#tokio2020
Gdyby nie gadka Babiage i Idziego to możnaby na tej ceremonii uciąć 2 godzinną drzemkę.
A tak czlowiek się trochę pośmieje z tego p---------a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Gdyby nie gadka Babiage i Idziego to możnaby na tej ceremonii uciąć 2 godzinną drzemkę.
A tak czlowiek się trochę pośmieje z tego p---------a ( ͡° ͜ʖ ͡°)















#tokio2020