Cześć, nazywam się Maria Andrejczyk, znajomi mówią na mnie Majka.

Pochodzę z niewielkiej suwalskiej miejscowości Kukle w powiecie sejneńskim. Od najmłodszych lat uprawiam sport, > zaczynałam od siatkówki, w którą grałam w liceum, ale to jednak oszczep wyznaczył moją sportową drogę.


oj jak swędzi
#tokio2020
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach