#temperatura 27.2
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Solitary_Man
via Android- 1

Solitary_Man
- 0
@Little_Juice: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Solitary_Man
- 1
@Little_Juice: ps.28
- 2
Mirki i Węgierki!
Kiedyś widziałem stronkę, na której można była sprawdzić wykazy temperatury ze stacji pogodowych z kilku ostatnich lat. Teraz by mi się to przydało, a nie mogę za nic w świecie znaleźć. Ktoś może poratuje linkiem?
#pogoda #temperatura #zainteresowania
Kiedyś widziałem stronkę, na której można była sprawdzić wykazy temperatury ze stacji pogodowych z kilku ostatnich lat. Teraz by mi się to przydało, a nie mogę za nic w świecie znaleźć. Ktoś może poratuje linkiem?
#pogoda #temperatura #zainteresowania
- 25
@Little_Juice: @Bukaa_: jest idealnie
- 12
@Little_Juice: oby takie było każde, na szczęście ostatnie upalne było chyba 2 czy 3 lata temu i mam nadzieję że szybko nie wrócą te afrykańskie temperatury, w końcu jesteśmy w Europie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak do 25 stopni jest nawet znośnie, niech sobie będzie kilka dni powyżej 30 (w tym roku były dwa tu gdzie mieszkam) i wystarczy, przynajmniej można wyjść na zewnątrz a nie
Tak do 25 stopni jest nawet znośnie, niech sobie będzie kilka dni powyżej 30 (w tym roku były dwa tu gdzie mieszkam) i wystarczy, przynajmniej można wyjść na zewnątrz a nie
26,8
#temperatura
#temperatura
28,1
#temperatura
#temperatura
@Little_Juice: 27.5
- 1
22,2
#temperatura
#temperatura
- 1
@Solitary_Man: i komuj to potrzebne :f
- 1
@Blaskun:, ^^ l u d z I o m m m m
#temperatura 7.7
@Solitary_Man: Dlatego właśnie za 5 godzin wylatuję do Bułgarii.
@Solitary_Man uuu stary, mówią że jak spadnie poniżej 34 to już trup
@Little_Juice: siema
- 0
@Solitary_Man: wg prognozy ma spaść do 9 :/
25,6
#temperatura
#temperatura
konto usunięte via Android
- 2
@Little_Juice 22°C
Omg jak duszno 28 stopni wilgotność 50% #temperatura
@Solitary_Man: nie było tak źle ;-)
27,0
#temperatura
#temperatura
konto usunięte via Android
- 1
@Little_Juice u mnie 26
#temperatura ciepło na dachu
źródło: comment_UKS59GadhqwN8c8vbJHrVnJsVvTvOmtX.jpg
Pobierz@Solitary_Man: jesteś rolnikiem, ze musisz temperaturę na polu mierzyc?
@Solitary_Man: super pozdrawiam
Dobra temp do spania #temperatura 11
- 0
@Solitary_Man: 17
15,0
#temperatura
#temperatura
@Little_Juice 29 xD
Ratunku!, dorwała mnie angina i mialem 39.8 st goraczki. Godzinę po zażyciu ibuprofenu (teraz) spadła do 39.4. Jak zbić temperaturę? - bo zaraz padne trupem :/
#medycyna #choroby #temperatura
#medycyna #choroby #temperatura
- 0
Wczoraj już nie miał mi kto pójść, dzisiaj dopiero będę je mial
@LeopoldStuff to ebola nie angina
Ale ciepła noc 19.5 #temperatura
#temperatura 23.5
@Solitary_Man na Rynku nawet 25,3
- 1
@cruc: mom termometr nawet 3;)
#temperatura 30.8









