Uhuh jest dzień a - 11 jest uroczo #temperatura
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Solitary_Man
via Android- 2
-6
#temperatura
#temperatura

Wrobel_1111
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@Little_Juice: -7

Solitary_Man
- 0
@Little_Juice: =5.7
- 1
#ogrzewanie #pogoda #piece #temperatura
jak tam mirki przygotowani na -15? sa tu właśćiciele kaflaków ?
ja nawet węgla nie kupiłem pocisnę drewnem przy - 10 w nieocieplonej kawalerce mam 26 stopni xD
gazownicy dostaną po kiermanie :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak tam mirki przygotowani na -15? sa tu właśćiciele kaflaków ?
ja nawet węgla nie kupiłem pocisnę drewnem przy - 10 w nieocieplonej kawalerce mam 26 stopni xD
gazownicy dostaną po kiermanie :D ( ͡° ͜ʖ ͡°)
6
Nadchodzi fala srogich mrozów. Mogą potrwać do marca

Nadchodzące dni przyniosą znaczne ochłodzenie. Będzie ono spowodowane zjawiskiem SSW, czyli nagłego ogrzania stratosfery, w wyniku którego wir polarny dociera dużo dalej niż zwykle. W najbliższych dniach Europa doświadczy tego efektów. Spodziewane są siarczyste mrozy.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
;D dobra temp dla różowych pasków #temperatura
źródło: comment_FoJ1EUMLH20sAGUZP69JFJxpJVdOWwex.jpg
Pobierz@Solitary_Man: Nie, różowe paski otworzą okno bo za gorąco i włączą kaloryfery na maxa bo za zimno ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
#temperatura -6
+4
#temperatura
#temperatura
@Little_Juice: - 3
- 1
@Solitary_Man: 7 różnicy, sporo
-4,0
#temperatura
#temperatura
@Little_Juice: - 9.5
- 0
@Solitary_Man: brrrr
#temperatura - 10 podkarpacie
@Solitary_Man -9
@Solitary_Man nad Lubatówką minus 11
#temperatura zimno tam
źródło: comment_e4x32oMI2DfFKV3L59hM6jm3flvKoTHh.jpg
Pobierz-15 #temperatura
konto usunięte via iOS
- 0
@Solitary_Man: na północy Danii -9, w nocy było -13... już dawno tak nie mroziło, w sumie od kiedy tu mieszkam(2013) to nie pamietam takich temperatur.
- 0
@Demon_Cleaner: podkarpacie Krosno w okolicznych miejscowościach - 20
na podhalu zimno #temperatura
źródło: comment_WJQ4UTXYKTsawuXEzGELau48xvz7inMg.jpg
Pobierzi mamy -10 stopni Celsiusza #temperatura
@Solitary_Man: -5 u mnie to chyba rekord tej zimy
#temperatura -7,5
@Solitary_Man: a u mnie -4,5
Komentarz usunięty przez autora
Niby dziś ma być - 18 na innej mapie - 11, - 9 ogólnie to chyba ma być zimno dziś #temperatura
@Solitary_Man: obecnie słonecznie +1
konto usunięte via Android
- 5
@MiltonSquire: kominek tam mam XD
@MiltonSquire: Dodatnia, ale kaloryfer na dwójce
#temperatura Z każdym dniem temperatura jest coraz wyższa. Nie dość, że w najcieplejszych regionach kraju termometry pokazały wczoraj 13 stopni, to jeszcze niebo się rozpogadzało. To jednak dopiero początek ocieplenia, bo za kilka dni będzie nawet 15 stopni.
- 1
@Solitary_Man: Ta a w kwietniu p-------e - 6 i **** z drzewek owocowych.
@Solitary_Man: piękną mamy wiosnę tej zimy ;-)
+6
#temperatura
#temperatura
@Little_Juice: A za tydzień ma być nawet 12
#temperatura - 7.5
- 0
@Little_Juice: cieplo mosz
@Solitary_Man: ake nie mam śniegu :-(








