Dla tych co dopiero zaczynają interesować się #kryptowaluty . Jeżeli ktoś Was przekierowuje po informacje na #discord bądź #telegram informuje, że szkoda Waszego czasu. Nie ma większego shitu niż #discord i #telegram.
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@koniarz ale sprawdzasz co tam dev napisze co ludzie piszą czy jest jakiś pomysł, czy się angażują. Trochę ten telegram daje.
- 1
@WhiskeyIHaze: część tak, cześć nie. Z krypto jak z kobietą, trzeba wiedzieć kiedy wsadzić i kiedy wyjąć.
- 0
aby zarejestrować się na tym muszę podawać nr telefonu? aż tak p----------e czasy mamy? dla mnie to niepojęte
#telegram
#telegram
52
Białoruś: 30 osób aresztowano za śledzenie zakazanych kanałów na Telegramie

W Homlu, mieście w południowo-wschodniej Białorusi, w poniedziałek zatrzymano prawie 30 osób za subskrypcję kanałów na Telegramie, które zostały uznane za ekstr
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
- 8
- 1
Dobra. Krótka piłka. Pacyfikacja czy nie? xDD
https://t.me/polskagrupainformacyjna/19987
#facebook #twitter #telegram
https://t.me/polskagrupainformacyjna/19987
#facebook #twitter #telegram
- 4
@2092: XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
@Krystianek2k01: Czy to już koniec? Pozostanie nam świat w którym zostanie tylko wykop.pl i albicla.com?
@Krystianek2k01: a to nie wiem u mnie działa cały czas
@ZjemCiKolege: ta
@ZjemCiKolege: nie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 14
- 22
W końcu okazja, żeby znajomi przestawili się na jakiś porządny komunikator.
TELEGRAM
Polecam.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger&hl=pl
TELEGRAM
Polecam.
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.telegram.messenger&hl=pl
źródło: comment_163337405455iTqHIBHB1jwZzJG8WV4s.jpg
Pobierz@Serghio portal niebezpiecznik wyjaśnia ten komunikator
Jednym zdaniem: jeśli poufność prowadzonych rozmów nie jest dla Ciebie istotna, bo wymieniasz się ze znajomymi tylko zdjęciami kotów, Telegram będzie dla Ciebie OK. Jeśli nie uważasz za prawdopodobne, że w Telegramie pracują osoby powiązane z rosyjskimi służbami (które mogłyby powtórzyć taki numer), Telegram będzie dla Ciebie OK.
@Koziol666: Tak, więc lepiej używać fejsa Whatsapp i Messenger xD xD xD xD
@Qontrol signal
Telegram - alternatywa dla FB i Messengera
Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/6302319/telegram-alternatywa-dla-fb-i-messengera/ #revoltagainsthemodernworld #telegram #gruparatowaniapoziomu
Link do znaleziska: https://www.wykop.pl/link/6302319/telegram-alternatywa-dla-fb-i-messengera/ #revoltagainsthemodernworld #telegram #gruparatowaniapoziomu
@stale_prawo: jakkolwiek nie jestem w fanclubie FB/messengera, jednak mam pewien problem, który być może ma też i wielu innych wykopków - otóż nie chcę mieć oddzielnych kont na FB, signalu, what'supie, telegramie i jeszcze innych komunikatorach, cztery hasła do zapamiętania, cztery aplikacje do zainstalowania, cztery komunikatory do sprwadzenia co jakiś czas (albo - wersja dla harkorów - cztery aplikacje przesyłające powiadomienia dźwiękowe), znajomi rozczłonkowani po czterech różnych komunikatorach, a wszystkie
@stale_prawo: przstań wołać
- 0
Witam, chciałbym was zaprosić na kanał o informatyce Aleksandra Jabłonowskiego, głównie memy, humor, zakazane treści ale czasem i jego przekazy. Będzie mi bardzo miło gdy dołączycie, Pozdrawiam Polską Brać! Link: t.me/jablon
#telegram #jablonowski
#telegram #jablonowski
482
Aleksiej Nawalny oskarżył koncerny internetowe o współpracę z władzami...

Rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny skrytykował działania koncernów Google, Apple i komunikatora Telegram za blokowanie dostępu do jego projektu
z- 45
- #
- #
- #
- #
- #
- #























jeżeli podobało Wam się to, co kiedyś wrzucałem na Wykop — obserwujcie mój kanał na Telegramie: https://t.me/punktzwrotny . To tam przeniosłem swoją aktywność — niedługo tchnę życie w ten kanał (powiedzmy od 1000 subskrybentów), tj. codziennie będę dodawał nowości, aktualizował zawartość, co jakiś czas będę coś pisał i być może w końcu pojawią się autorskie teksty od zaprzyjaźnionych ekonomistów/ prawników/ geopolityków. Obecnie jako tako to się kręci, ale od 1000 prawdopodobnie