Mam wrażenie, że każda usługa która brałem była mocno przereklamowana. Wziąłęm prowadzenie od trenera na 3miechy. Mój biceps rósł tylko po treningu, a zreszta to nie zawsze, czesto byl poprostu napompowany a obwod sie nie zmienial. W bicepsie około 35cm czyli tyle ile miałem jakoś x lat temu. Nie powiem cos mi podpowiedział, ale tak naprawde usluga mocno przereklamowana. Oczywiscie wiadomo trzeba byc na masie haha. Już to przerabiałem liczenie kalorii ze
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kovalszd te dzisiejsze zetki to by wszystko chciały "na już", a najlepiej bez wysiłku - 50cm w bicepsie i start na zawodach po miesiącu siłki. Bo na tik toku widzieli,wiec tak jest. No bk xD

A, no i jeszcze na "frustrację" mówią "FLUSTRACJA" , przez L, no nie wyczymię xD
  • Odpowiedz