@KNOUDI: wyłożyło się ćpunisko pokazywaniem numerów prywatnych, tym abrdziej że robił to jako firma. Na to są paragrafy i cholernie duże kary pieniężne jeśli ktoś go zgłosi do UODO.
@MarianPazdzioch69: wystarczy, żeby to ścierwo kopnął w dupę jak sie wypinało dzisiaj (co byłoby wykroczeniem a nie przestępstwem) albo podstawił mu haka i poszturchał kijem jak padłe zwierzę na asfalcie lub pożyczył czapkę. Mam nadzieję, że z dzisiejszej akcji chociaż tyle dobrego wyniknie, że struś będzie musiał powtórzyć wyprawę do lasu w okolicach soboty, kiedy przyjdą trzaskające mrozy.
ten mały Filipek, którego pati zastraszyła, bo łamał mu monopol, był lepszy. Tam jeszcze dobrego nagrywacza w zasadzie nie było i nie ma z czego wybierać. Jeszcze ta ciota srademenes nazywała go dziś per major zamiast motylek czy laluś. Prawie mu tam gałe zrobił.
@Zagmadfany2: Ale patrz jak ta przećpana kukła jest przeświadczona że ludzie powinni mu wierzyć - doskonale wie że ludzie wiedzą że ćpa, a ten nawet znajomość z Asią wsadził sobie w dupę bo ta nie wierzy w jego tłumaczenia. A przecież ona doskonale wie co to za śmieć, swoją drogą ale to inna sprawa.
@Koner1391: jakby nie patrzeć jest realne od tych butelek nitro ( ͡°͜ʖ͡°) Ale to moze nie tyle pod kątem terapeutek, co policji i straży miejskiej i mandatów