#suchar
Jak się żegnają lekarza:
- Endokrynolg mówi - do usłyszenia;
- Okulista - do zobaczenia;
- A ginekolog- jeszcze do ciebie zajrze
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach