• 157
Oraz coś dla tych, co muszą coś więcej poczytać :D

W autobusie za Kowalskim stanął facet i szepcze:
- Rogacz, rogacz...
- Sytuacja się powtórzyła kilka razy. W końcu Kowalski pyta się żony:
- Czy ty mnie zdradzasz? Bo już o tym mówią na mieście...
  • Odpowiedz
Erich Honecker, przywódca Wschodnich Niemiec, wstaje rano i widzi piękny słoneczny dzień.
- Dzień dobry Słońce! - woła Honecker.
- Dzień dobry Erich! - odpowiada Słońce.
Pora obiadowa, Honecker zasiada do stołu i woła:
- Smacznego Słońce!
- Smacznego Erich! - znów odpowiada Słońce.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zero plusów było, więc spróbuję jeszcze raz, ostatni raz.

Jak tak dalej pójdzie to szachy zostaną wkrótce zakazane ze względu na swój rasistowsko-feministyczne charakter.
W końcu kto to słyszał, żeby białe zawsze zaczynały, albo żeby królowa chroniła króla.

PS Jeśli chcecie być na bieżąco z żartami, to polecam dodać mój tag #zartyjanusza do ulubionych.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wpisy do tero tak późno, lecz mam nadzieję, że przypadną wam do gustu.

Facet narąbany w knajpie postanowił kupić sobie jeszcze ćwiarteczkę do chałupy.
Było późno, więc chciał cichaczem wejść do domu, żeby nie zbudzić żony.
Przed domem wsadził sobie ćwiarteczkę do tylnej kieszeni w spodniach, a że był tak nawalony,
to przed samym mieszkaniem potknął się i przewrócił.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 76
Mamo, zakochałem się.
- Jak wygląda? Jak ma na imię? Umie gotować? Jest z dobrej rodziny? Czym się zajmuje? Jaką szkołę skończyła? Czemu mówisz mi dopiero teraz? Kiedy się umówiliście? Przyprowadzisz ją? Czy to na poważnie?
- ... tato, zakochałem się.
- W dziewczynie?
- Tak.
- Dobrze.
  • Odpowiedz
Spotyka się dwóch sąsiadów. Jeden mówi do drugiego:
- Słuchaj stary, nie wiem co mam zrobić? Mój kot załatwia mi się na dywan.
- Jak to?
- No, załatwia się na dywan, potem jeździ tyłkiem po podłodze i rozsmarowuje to wszędzie. Nie wiem już co mam robić? Może ty byś coś poradził?
- Wiesz co, zwiń dywan i oklej podłogę papierem ściernym.
Spotykają się ponownie po dwóch tygodniach.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj takie na o-------l, bo padł mi laptop, więc przesiadka na staruszka z hdd, to mordęga ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moja siostra przyszła do mojego pokoju. Popatrzyła na mnie z politowaniem i powiedziała:
-Znowu ćpałeś...
Możliwe, że miała rację - w
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach