#suchar #dowcip 12 Grudnia 1981 pijany jegmość wraca z popijawy późną porą, jednak widzi czołgi jeżdzące po mieście. A milicja wchodzi do domów rozwalając dźwi i wyprowadzącjąc ludzi w samych piżamach. Spotyka patrol ZOMO
- Co się stało?
- Władze przejeła WRONA;
- I pewnie teraz ona dzieci przynosi - powiedział
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 26
- Gienerale, tanki jadut!
- Skolko ich?
- Wosiem
- To bieri granat i pogoni tanki!
Chwilę później
- Tanki pogonił?
  • Odpowiedz
  • 228
Do lekarza przychodzi lekko jebnięty facet. który ciągle klaszcze, non stop napieprza w te łapy, a jak już przestanie to znowu zaczyna:
- Dlaczego pan tak klaszcze jak zjeb?
- Lwy odstraszam.
- Ale tu nie ma lwów...
- No właśnie, bo działa.
  • Odpowiedz
  • 80
Łapcie jeszcze to, bo normalnie i tak bym tego nie wrzucił

Kumpel na karkow mowi jemniomy.
"A widzialem idzie taki jemniom i dre jape"
- Moment, moment kto to jest jemniom? Czemu jemniom?
- a bo widzialem kiedys filmik gdzie babeczka robi jakis wywiad i pyta:
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przychodzi facet do skupu i mówi:
- Mam dla Pana złom wiadomość.
- No jaka ta wiadomość?
- No mówię przecież. Złom.

Kuźwa, chyba coś nie tak :/
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#dowcip #suchar Piajny jegomość wchodzi późno w nocy 12 Grudnia do czołgu:
- Pod Pałac Kultury prosze;
- Ale to jest czołg;
- No to strzelaj tam
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach