Dumam, dumam i nie mogę podumać. Wartość składu porównywalna, marka zdecydowanie bardziej rozpoznawalna (zarówno w Polsce, jak i Europie), dużo większe miasto, lepszy stadion i ogromne zaplecze kibicowskie. Dlaczego więc jesteśmy na 10 miejscu w 1 Lidze, a Stal na 5 w Ekstraklasie? Co ma Stal, czego nie mamy my?
#mecz #pilkanozna #wislakrakow #stalmielec #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia
#mecz #pilkanozna #wislakrakow #stalmielec #ekstraklasa #pierwszaligastylzycia
















![F.....s - Stal Mielec 1-[1] Wisła Płock - Damian Warchoł 90' +1 (Ekstraklasa)
SPOI...](https://wykop.pl/cdn/c3201142/comment_16664505808nuGQQACKX0ZSeQpiybIIz,w400.jpg)









-----------------------------------------------------------------------
RANKING KLUBOWY (PIŁKA NOŻNA):
1. Wisła Kraków (141) +3
@4lord @Twinkle @Bartoni @dzonywalker031 @Piekny_Maryjan
@yourgrandma: Wykopki to naprawdę masochiści... ( ͡° ͜ʖ ͡°)