Kiedy widzisz nick @Herubin wiesz że rozmawiasz z ruskim szpionem. Tfuu #takaprawda #ruskapropaganda
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
478
Rosjanie zaczynają zaopatrywać Kaliningrad z terminala LNG zamiast rurociągiem

A tak głośno krzyczeli, że LNG się "nie opłaca" xD
z- 59
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte
- 2
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

Co sądzicie o tym wystąpieniu Wilka? https://www.wykop.pl/link/4692433/jacek-wilk-o-polityce-zagranicznej-morawieckiego/
Zauważyłem taką prawidłowość, że partia Wolność bardzo chętnie atakuje USA i ich sojuszników (Ukraina, Izrael), a wyjątkowo ciepło wypowiada się o Putinie i deklaruje chęć większej z nim współpracy. Pytam zainteresowanych tagiem #ruskapropaganda
Zauważyłem taką prawidłowość, że partia Wolność bardzo chętnie atakuje USA i ich sojuszników (Ukraina, Izrael), a wyjątkowo ciepło wypowiada się o Putinie i deklaruje chęć większej z nim współpracy. Pytam zainteresowanych tagiem #ruskapropaganda
@swietlowka: Jakaś tam mała prawda w tym jest jak się zastanowić. Cały czas odnoszę wrażenie, że ludzie stan wojenny bardziej oceniają przez pryzmat emocji i sympatii politycznych niż rachunku zysków i strat.
- 447
kiedy jesteś rosyjskim NPC, ale zapomnieli ci zainstalować wszystkie polskie znaki
#ruskapropaganda #krakow
#ruskapropaganda #krakow
źródło: comment_7pQ5kiQTR7w2hZGyJ79WiGV4uhNofQqm.jpg
Pobierz- 21
@Epos_o_Laskotkameszu: Ta czaszka, i piszczele, kurde nie wiedziałem, że Polsce dalej mamy piratów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@qxbqxb: #ruskapropaganda <- najpopularniejszy tag na takie sprawy
@qxbqxb: że niby co z tym nie tak?
#ruskapropaganda stronka ta sama co wczoraj https://www.wykop.pl/link/4688895/krym-cztery-lata-w-piekle/
Jak widać dla niepoznaki od czasu do czasu wrzucają nawet coś negatywnego o Rosji, rozwijają się towarzysze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak widać dla niepoznaki od czasu do czasu wrzucają nawet coś negatywnego o Rosji, rozwijają się towarzysze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
Patlewicz zagina jaszczura z wiedzy o krowach. BTW. skąd ten debil ma tyle obrońców na youtube? Czyżby ruscy?
#ruskapropaganda
#ruskapropaganda

konto usunięte via Android
- 0
@fm08 Olszański to nie jest żaden ruski agent, tylko podrzędny aktorzyna, któremu odwala na stare lata.
- 136
#ruskapropaganda kolejne znalezisko https://www.wykop.pl/link/4687111
Jakkolwiek oburzające jest nazywanie udziału w napaści przez ZSRR na Polskę w 1939 "pomocną dłonią dla narodu polskiego" przez policję ukraińską to jednak ten człowiek w NKWD służył kilka lat po wojnie.
W dodatku kontent strony to w 100% ruska propaganda w różnych językach.
Zrobiłem
Jakkolwiek oburzające jest nazywanie udziału w napaści przez ZSRR na Polskę w 1939 "pomocną dłonią dla narodu polskiego" przez policję ukraińską to jednak ten człowiek w NKWD służył kilka lat po wojnie.
W dodatku kontent strony to w 100% ruska propaganda w różnych językach.
Zrobiłem
źródło: comment_cs23IdttIP2qWp9fYHQl6sd9KUhdKvla.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 42
@TenebrosuS: Mamy odmienne poglądy, ale zgadzam się z Tobą, że przyda się lista do znalezisk z #ruskapropaganda.
@TenebrosuS: ta strona na kilometr smierdzi ruską propagandą.
- 13
Kolejny przykład #ruskapropaganda Niby wszystko jest prawdziwe, jest ofiara, był wypadek. Jak się czyta jednak artykuł oryginalny to w ogóle z niego nie wynika czyja była wina, a sam tytuł sugeruje ofiarę śmiertelną.
W zasadzie wina mogła być każdego z 3 uczestników. Zmieniający koło mógł stać zbyt blisko za zakrętem co sugeruje wypowiedź poszkodowanego i zdjęcia, że nagle zobaczył trójkąt. Nieuwaga tegoż, który się zagapił i zaczął hamować w miejscu,
W zasadzie wina mogła być każdego z 3 uczestników. Zmieniający koło mógł stać zbyt blisko za zakrętem co sugeruje wypowiedź poszkodowanego i zdjęcia, że nagle zobaczył trójkąt. Nieuwaga tegoż, który się zagapił i zaczął hamować w miejscu,
źródło: comment_DL8JA88WzF4E1c4ejZmOXlKe7KyBuiUF.jpg
Pobierz- 8
@Poro6niec: jak kolumny wojskowe jeżdżą od 3 lat w tę i z powrotem to nie trudno o wypadek. Brak przyzwyczajenia do polskich dróg i warunków na nich panujących też na pewno nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co nie zmienia faktu, że (...) w Polsce puszczają im hamulce dotyczące przepisów
@Poro6niec: Zawsze jak mnie nachodzą wątpliwości co do skuteczności jakiejś propagandy, takie posty jak ten od razu mnie naprostowują XD
- 132
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TenebrosuS Jak się ruskie zbroją to jest to gotowość do obrony, jak się zbroją inni to żeby ruskich atakować. Szto nie ponimał?
- 68
Skoro ekspert pisze i to profesór! to musi być dramat. Chciałem sprawdzić kim jest ów profesor ekspert, bo nigdy o nim nie słyszałem, ale internet nie zna takiej osoby. Jedyne odniesienie do niego w wynikach google to kopia tego samego artykułu na salon24.
@TenebrosuS: Dziennik polityczny --> salon24 --> wykop. Tradycyjna ścieżka do wpuszczania ruskich fejków z wymysłonymi wywiadami z generałami i ekspertami krytykujacymi NATO.
Na szczęscie na wykopie czesto
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
a Polacy przepisują historie II wś.
( ͡° ͜ʖ ͡°) w ustach kacapów to brzmi jak groteska
- 1
@szurszur: Nic nie ma na stronach u moich znajomych eks-pracowników IPN ani historyków Zagłady. Coś sobie wymyślili z niczego lub prawie z niczego.
- 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 138
@TenebrosuS: o lol, tym ń to chyba rzeczywiście ich zdemaskowałeś xD
- 38
@TenebrosuS: ja na to od razu zwróciłem uwagę, ale to kwestia znajomości cyrylicy. Przeciętniak nieznający bukiew (bukw? nie znam odmiany) nawet na to nie spojrzy
- 4
@TenebrosuS:
Piszą, że ''niedawno'', a gość nie żyje od ponad roku gdy zginął podczas powrotu z Polski gdzie był na panelu promujacym Międzymorze.
Znany kijowski adwokat, Ołeksij Kurinnyj,sympatyzujący z otwarcie banderowską partią Swoboda, oświadczył niedawno
Piszą, że ''niedawno'', a gość nie żyje od ponad roku gdy zginął podczas powrotu z Polski gdzie był na panelu promujacym Międzymorze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@janekplaskacz: A czego innego sie spodziewales od papieskiego lotniskowca?
- 6
#trolling #ruskapropaganda
@janekplaskacz: trolling tak, ruska propagada nie. Niestety. Im płacą od impact factora, którego bluzganie w wiadomościach prywatnych nie zwiększa. To jest mózg wypalony hejtera. Osoba z krwi i kości.


















@Alex_Krycek: To jest taka pułapka antysystemowców. Mają tendencję do bycia ''anty'' we wszystkim. Dlatego krytykują zblizenie z tymi państwami, które ''podobają'' się władzy i popierają te, które on odrzuca.
Bez jakiejś wiekszej logiki i strategi. Po prostu aby być ''anty''.