Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co sądzicie o tym wystąpieniu Wilka? https://www.wykop.pl/link/4692433/jacek-wilk-o-polityce-zagranicznej-morawieckiego/
Zauważyłem taką prawidłowość, że partia Wolność bardzo chętnie atakuje USA i ich sojuszników (Ukraina, Izrael), a wyjątkowo ciepło wypowiada się o Putinie i deklaruje chęć większej z nim współpracy. Pytam zainteresowanych tagiem #ruskapropaganda
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zawsze sądziłem, że tylko Korwin służy Putinowi. Szkoda, że Wilk też do niego dołączył.


@Alex_Krycek: To jest taka pułapka antysystemowców. Mają tendencję do bycia ''anty'' we wszystkim. Dlatego krytykują zblizenie z tymi państwami, które ''podobają'' się władzy i popierają te, które on odrzuca.
Bez jakiejś wiekszej logiki i strategi. Po prostu aby być ''anty''.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@swietlowka: Jakaś tam mała prawda w tym jest jak się zastanowić. Cały czas odnoszę wrażenie, że ludzie stan wojenny bardziej oceniają przez pryzmat emocji i sympatii politycznych niż rachunku zysków i strat.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Patlewicz zagina jaszczura z wiedzy o krowach. BTW. skąd ten debil ma tyle obrońców na youtube? Czyżby ruscy?

#ruskapropaganda
fm08 - Patlewicz zagina jaszczura z wiedzy o krowach. BTW. skąd ten debil ma tyle obr...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ruskapropaganda kolejne znalezisko https://www.wykop.pl/link/4687111

Jakkolwiek oburzające jest nazywanie udziału w napaści przez ZSRR na Polskę w 1939 "pomocną dłonią dla narodu polskiego" przez policję ukraińską to jednak ten człowiek w NKWD służył kilka lat po wojnie.

W dodatku kontent strony to w 100% ruska propaganda w różnych językach.

Zrobiłem
TenebrosuS - #ruskapropaganda kolejne znalezisko https://www.wykop.pl/link/4687111

...

źródło: comment_cs23IdttIP2qWp9fYHQl6sd9KUhdKvla.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny przykład #ruskapropaganda Niby wszystko jest prawdziwe, jest ofiara, był wypadek. Jak się czyta jednak artykuł oryginalny to w ogóle z niego nie wynika czyja była wina, a sam tytuł sugeruje ofiarę śmiertelną.

W zasadzie wina mogła być każdego z 3 uczestników. Zmieniający koło mógł stać zbyt blisko za zakrętem co sugeruje wypowiedź poszkodowanego i zdjęcia, że nagle zobaczył trójkąt. Nieuwaga tegoż, który się zagapił i zaczął hamować w miejscu,
TenebrosuS - Kolejny przykład #ruskapropaganda Niby wszystko jest prawdziwe, jest ofi...

źródło: comment_DL8JA88WzF4E1c4ejZmOXlKe7KyBuiUF.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Poro6niec: jak kolumny wojskowe jeżdżą od 3 lat w tę i z powrotem to nie trudno o wypadek. Brak przyzwyczajenia do polskich dróg i warunków na nich panujących też na pewno nie pomaga ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
co nie zmienia faktu, że (...) w Polsce puszczają im hamulce dotyczące przepisów


@Poro6niec: Zawsze jak mnie nachodzą wątpliwości co do skuteczności jakiejś propagandy, takie posty jak ten od razu mnie naprostowują XD
  • Odpowiedz
Skoro ekspert pisze i to profesór! to musi być dramat. Chciałem sprawdzić kim jest ów profesor ekspert, bo nigdy o nim nie słyszałem, ale internet nie zna takiej osoby. Jedyne odniesienie do niego w wynikach google to kopia tego samego artykułu na salon24.


@TenebrosuS: Dziennik polityczny --> salon24 --> wykop. Tradycyjna ścieżka do wpuszczania ruskich fejków z wymysłonymi wywiadami z generałami i ekspertami krytykujacymi NATO.
Na szczęscie na wykopie czesto
  • Odpowiedz
@TenebrosuS:

Znany kijowski adwokat, Ołeksij Kurinnyj,sympatyzujący z otwarcie banderowską partią Swoboda, oświadczył niedawno

Piszą, że ''niedawno'', a gość nie żyje od ponad roku gdy zginął podczas powrotu z Polski gdzie był na panelu promujacym Międzymorze.
  • Odpowiedz