Obejrzałem jeden odcinek #riverdale i to wygląda mi na tragedię... Słabe aktorstwo i jedna wielka "klisza". Już w #13reasonswhy miejscami życie nastolatków sprawiało wrażenie naciąganego. Tutaj idzie to z 10 razy dalej...
Czy później będzie lepiej czy tak już do końca sezonu?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skonczyłem oglądać właśnie Riverdale i mam mieszane uczucia co do tej produkcji i chciałbym się was spytać co sądzicie o tym serialu. Podobał wam się? Czy może nie przypadł do gustu z jakiegoś powodu? #riverdale #seriale #netflix
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Czlowiek_Ryba: powiem tak: nie żałuję spędzonego czasu, ale też absolutnie nic by się stało, jakbym jednak odpuścił. sama koncepcja przerysowanej, komiksowej teen dramy z mrocznym wątkiem w tle całkiem do mnie trafiła, natomiast nie widzę tu na pewno nic, czym można by się zachwycać
  • Odpowiedz
@Czlowiek_Ryba: to jest typowe guilty pleasure - ogląda się miło, ale nie przyznaje się do tego ;) prosta historia, ale człowiek przymyka oczy na ułomności. Mnie tam się podobało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Riverdale spoko a Cole ma mega potencjał na fajnego aktora. Mimika, gra... będą z niego ludzie. Betty najbardziej wkurzająca postać i dosyć łatwa i przewidywalna koncepcja drugiego sezonu. Jednak soundtrack zaskoczył parę razy. Szczególnie ze zauwazyłem pewien schemat w nowych serialach:
-weź hit sprzed lat
-zagraj go z 5 razy wolniej
-wstaw żeński wokal
-troche podniosłej atmosfery(najlepiej symfonia albo smyczki)
-wrzuć go do serialu dla młodzieży
A.....h - Riverdale spoko a Cole ma mega potencjał na fajnego aktora. Mimika, gra... ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arsaya: srogi border dla mnie była Cheryl xDDDDD
Mogą zepsuć, chyba nawet do tego dążą. Ale sama postać się wybroni, Cole go dobrze zagra(to też ciekawe bo taka rolą ,,bad boya'' moze się nieźle pokazać i szukać podobnych ról)
  • Odpowiedz
@kamien23: przynajmniej sie z jezykiem troche osluchales ( ͡° ͜ʖ ͡°) tez ogladalem i w sumie niby zmarnowany czas ale z drugiej strony i tak bym go lepiej nie wykorzystal
  • Odpowiedz
@Zyvalt: Jestem dopiero po 3 odcinki, ale podoba mi się intryga i zdjęcia są rewelacyjne. A że czytałem, że serial powstał na podstawie jakiegoś kultowego w usa komiksie to obawiam się, że będzie to bardzo długi serial.

  • Odpowiedz
#riverdale

Może ktoś kojarzy co to była za piosenka w 13-tym odcinku, gdzie cała ferajna biegła "ratować" Jugheada przed złem Southside High, a ten sobie śmieszkował z nowymi kolegami? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach