Powiększenie strony 125% za mało, a 150% za dużo. Ktoś wie jak ustawić 140% w #chrome? :D #pytam
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

ZmutowanaFrytkownica
- 1

Karol4722
- 0
@ZmutowanaFrytkownica: 22" 1920x1080 ale muszę powiększać bo jak mam na 1005 to jakoś tak dziwnie jest

ZmutowanaFrytkownica
- 0
@Karol4722: ja mam 21 cali w fullhd i muszę mieć lupę żeby zobaczyć coś bez powiększenia strony. 125% już lepiej, ale 150 to za dużo i mam problem :|
- 3
http://otomoto.pl/daewoo-evanda-skora-elektryka-gaz-C22128005.html
Patrzcie jaki ciekawy samochód znalazłem, pierwszy raz go widzę i nie wiem dlaczego, ale podoba mi się. Występuje też pod znakiem chevroleta. Jak wam się podoba?
#samochody #pytam
Patrzcie jaki ciekawy samochód znalazłem, pierwszy raz go widzę i nie wiem dlaczego, ale podoba mi się. Występuje też pod znakiem chevroleta. Jak wam się podoba?
#samochody #pytam
Jakie według was są najgorsze imiona męskie? U mnie lista wygląda tak
1. Sławomir
2. Bożydar
#pytam #imiona #jakokaleczycdziecko
1. Sławomir
2. Bożydar
#pytam #imiona #jakokaleczycdziecko
Drogie mirki,
Mam takie małe pytanie związane z linuksem. Chodzi konkretniej o tzw. MAXPATH z Windowsa, który ma limit znaków. Po przekroczeniu go nie da się usunąć normalnie pliku/folderu, a przy próbie przekroczenia wyskoczy, że nie można skopiować plików bo zbyt długa ścieżka do folderu.
No i moje pytanie brzmi: Czy w Linuksie jest też ograniczenie typu MAXPATH czy tam może nie ma wcale ograniczeń?
#linux #linuks
Mam takie małe pytanie związane z linuksem. Chodzi konkretniej o tzw. MAXPATH z Windowsa, który ma limit znaków. Po przekroczeniu go nie da się usunąć normalnie pliku/folderu, a przy próbie przekroczenia wyskoczy, że nie można skopiować plików bo zbyt długa ścieżka do folderu.
No i moje pytanie brzmi: Czy w Linuksie jest też ograniczenie typu MAXPATH czy tam może nie ma wcale ograniczeń?
#linux #linuks
@Ural-Z-S100: są ograniczenia http://stackoverflow.com/questions/833291/is-there-an-equivalent-to-winapis-max-path-under-linux-unix
Aczkolwiek zarówno na linuksie, jak i na windowsie MAXPATH/PATHMAX kłamią, i sprawa jest bardziej skomplikowana
Aczkolwiek zarówno na linuksie, jak i na windowsie MAXPATH/PATHMAX kłamią, i sprawa jest bardziej skomplikowana
@Ural-Z-S100: Polska pisownia to Linux w mianowniku, Linuksa, Linuksie itd w pozostałych przypadkach
http://www.linux.pl/?id=article&show=38
http://www.linux.pl/?id=article&show=38
Dziala wam komunikator fb? #pytam
@mlodyinaiwny: nie
- 0
@mlodyinaiwny: wlasnie nie dziala ;/
ej @moloch99 możesz mi podać skład drina Wykop? i usuńkonto jak juz zrobiliscie
#spam #nicwaznego #pytam
#spam #nicwaznego #pytam
@wudowudoa: usuńkonto to pewnie 100ml spirytusu zmieszane ze 100ml wódki ;)
Nie jadlem dziś obiadu i nie jestem glodny, czy to normalne? #pytam
- 1
@mlodyinaiwny: To może być sarkoidoza.
@6566: toczen :D
Ile dizennie średnio wydajecie na jedzenie? #pytam
@mlodyinaiwny: nic, żywię się nienawiścią.
@mlodyinaiwny: sniadanie w pracy zwykle serek wiejski, obiad raczej na miescie tak zwykle 20zł, kolacja roznie, zalezy na co mam ochote(czyt. czasem pizza, cos samemu sobie przygotowac lub inne smakolyki)
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@mlodyinaiwny: Co Ty, troll jesteś?
- 0
@Sergeant_Matt_Baker: jeszcze kolektuje hajs xD chce ze 20k cebulanow zabrac
- 1
gdzie się sprawdza te zgłoszenia do kuhwy nędzy i czy jest gdzieś link na stronie żebym nie pytał co kilka dni? #pytam
- 1
- 0
@proximacentauri: zawsze wpisuje odwrotnie ;_; i się wkurzam i pytam na mikro
- 2
- 0
- 1
#pytam Ten Kaszubski to tak naprawdę czy to jakiś marketingowy twór?
- 3
@smerfoso: ma się wrażenie jakby to był jakiś hmm robot pijarowy w ciele człowieka
- 2
Już tak jakoś od dwóch tygodni nie jem słodyczy i piję tylko wodę. Czy zostanę nieśmiertelny?
Poza tym... Jak trzeba mieć słabą wolę, skoro niby słodycze i kolorowe napoje gazowane uzależniają. Przez kilkanaście lat nie piłem niczego innego, a słodycze wcinałem mniej więcej, co drugi dzień. Przestawiłem się z dnia na dzień, bez żadnych przygotowań. Kompletny spontan.
Palaczem też niby można zostać od jednego papierosa, a na imprezach wypaliłem przez całe życie
Poza tym... Jak trzeba mieć słabą wolę, skoro niby słodycze i kolorowe napoje gazowane uzależniają. Przez kilkanaście lat nie piłem niczego innego, a słodycze wcinałem mniej więcej, co drugi dzień. Przestawiłem się z dnia na dzień, bez żadnych przygotowań. Kompletny spontan.
Palaczem też niby można zostać od jednego papierosa, a na imprezach wypaliłem przez całe życie
@Aleanrahel: ze słodyczami to jest tak, że jak przestaniesz jeść i wytrwasz kilka dni, to już jest looz, ale jak znów zaczniesz, to zjedzenie całej czekolady może nie zaspokoić potrzeb, pójdzie już lawinowo. Sam nie jadłem przez 2 miesiące, skosztowałem na rodzinnej imprezie i doopa, znów jem słodycze.
@piotreek88: Ale po co?
- 1
- 1
@mozaika: tak, dzięki! :D
ogolic sie na lyso? pd szesciu lat mam dlugie wlosy, moje dzieci moga mnie nie poznac bez kitka.
#pytam #podejmujedecyzje
#pytam #podejmujedecyzje
Czy Wam też tak Wypok laguje? #pytam
Komentarz usunięty przez moderatora
@kams: nie.
konto usunięte via Android
- 3
Jest jakiś wykop z opowiadaniami ludzi za granicą. Jakieś śmieszne lub prawdziwe story #pytam
@BartoszCoyte: sprawdź pod #coolstory
- 5

























