O co tu chodzi?! O.o

Pierwszy raz widzę, żeby całkiem zniknął komentarz, do którego są odpowiedzi. Na mobilnych wersjach www w ogóle nie ma tego wątku, na Androidzie jest tak samo, jak na wersji desktopowej.

@maciejkiner

#maciej #psujo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po prawej, w ramce "Wykopalisko" mam płomyki sprzed dwóch lat (mogę dać screena), też tak macie? I nie mogę wejść w grupy, przerwa serwisowa :

#psujo #maciej
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na YT też ciągle psujo. Raz są miniaturki innym razem nie ma, a czasem pojawia się jeszcze inny typ, to jest z paskiem ładowania #psujo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach