@grabek997: Zależy. Jeżeli system zachowuje się stabilnie, nie sypie błędami, nie wiesza, nie "zamula" to nie widzę sensu spędzenia 4 godzin na reinstalację - tak zwany "format". Odinstaluj zbędne aplikacje, zainstaluj zalecane. Jeżeli używasz innego AV to przed instalacją ESET-a czy Comodo MUSISZ odinstalować obecnie zainstalowany. Jeden system = jeden AV.

Format to ostateczność. Jeżeli wystarczy usunąć i zainstalować kilka aplikacji to nie ma sensu tracić czasu na format. :)
  • Odpowiedz
@trebeter: Wystarczy ten, chociaż niektóre inne potrafią przenieść plik stronicowania w lepsze miejsce na dysku co podobno przyśpiesza :) Tylko wtedy musiałbyś ustawić jego wielkość na sztywną wartość. W xp to może trochę polepszyć wydajność.
  • Odpowiedz
#pytanie #programy #internet #ankieta #strona #www Witam poszukuję jakiejś dobrej strony która pomoże mi zrobić ankietę i dokładnie rozdzielić i wyciągnąc wyniki ankiety #pomocy chodzi o to by dokładnie przefiltrować wynik ankiety, filtr mógłby być uzależniony od pytania pierwszego, aktualnie mam ankietę w moje-ankity.pl ale wygląda na to, że tam ta funkcja jest płatna
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ProudToBePolish: jak googlowe???? chodzi o to że koleżanka miała zrobić ankiety i ma je zrobione w ormie paperowej i powypełniane przez respondentów- i jak najlepiej opracować wyniki tych ankiet nie wiem moze w exelu ?
  • Odpowiedz
#pytanie #programy #internet #ankieta #strona #www Witam poszukuję jakiejś dobrej strony która pomoże mi zrobić ankietę i dokładnie rozdzielić i wyciągnąc wyniki ankiety #pomocy chodzi o to by dokładnie przefiltrować wynik ankiety, filtr mógłby być uzależniony od pytania pierwszego, aktualnie mam ankietę w moje-ankity.pl ale wygląda na to, że tam ta funkcja jest płatna
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xzn_: sim earth - stara gra-piaskownica maxis-u, powinna być na jakimś abandonware.

pod linuksem jest coś jak achilles life simulator, ale jeszcze nie rozgryzałem, na czym polega.
  • Odpowiedz
Miroslawy, podrzuccie jakas app webowa, kotra za input przyjmuje dwa pliki tekstowe i podkresla linijki w ktorych te dwa teksty roznia sie miedzy soba

#programy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

muszę zrobić prezentację w latex'ie ale nie mam czasu na zabawę w ręcznym edytorze i chcę to zrobić trochę jak w MSO powerpoint czyli "graficznie" - polecicie coś mirki? (może być online edytor jakiś) system: Windows

jest jeden warunek: dobrze by było gdyby ten edytor nie generował tylko pliku pdf a te charakterystyczne dla latex'a pliki.

jeśli takiego nie ma to fajnie jakby chociaż warunek z plikami był spełniony.

#latex
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach