#windowsphone #bojowkawindowsphone #pokazpulpit
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 8
Poprzedni ekran startowy mi się znudził, więc jest i nowy ;)
#windowsphone #bojowkawindowsphone #pokazpulpit
#windowsphone #bojowkawindowsphone #pokazpulpit
źródło: comment_ABnJXa7m5FmOhLeUVu4shCKahj48F7s7.jpg
Pobierz- 0
@ChildRebelSoldier: Vieather
@teryuu: dalej mnie irytują te brzydatne pełne białe ikonki bez polotu. Dużo lepszą opcją jest to co dzieje się w ikonografii win10 - małe jednopixelowe obramowania o jednolitym stylu
@Formek21: całkiem fajnie wygląda :D
- 1
- 6
Dobra, w miarę ogarnięte. Pierwszy dzień z #xiaomi #redminote2 prime całkiem udany. #lgcwel #pokazpulpit
Plusy: szatan, chodzi jak burza.
Minusy: ciężko mi go wyciągnąć z kieszeni, ciężko kucnąć i zawiązać buty ;)
BTW: wie ktoś jak w #miui ustawić aby ekran blokady z kodem pijawiał się po x minutach od wyłączenia ekranu a nie zawsze? Przekopałem wszystkie ustawienia i nie znalazłem.
Plusy: szatan, chodzi jak burza.
Minusy: ciężko mi go wyciągnąć z kieszeni, ciężko kucnąć i zawiązać buty ;)
BTW: wie ktoś jak w #miui ustawić aby ekran blokady z kodem pijawiał się po x minutach od wyłączenia ekranu a nie zawsze? Przekopałem wszystkie ustawienia i nie znalazłem.
źródło: comment_E7tdKnnNZ9hjFKSxvzJJk6FUfr9MpktJ.jpg
Pobierz@normanos: Roaming chyba :)
- 1
@Migfirefox: 3440x1440
@Zygmunt_60: Taki będę miał następny. Teraz mam 2560x1080
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
- 3
- 8
- 1
@Mortal84: Dziękóweczka!
źródło: comment_InMnzIV23kE0btopmOAwLpshJyz7M8LI.jpg
Pobierz- 1
- 1
@RudyLis: Cornie icons
- 5
Debian Sid + MATE
#pokazpulpit
#pokazpulpit
źródło: comment_6F3UX83nNJyR3LSu8LZQ9YFgKVP77tie.jpg
Pobierz@b4rnab4: no odblokowywuje telefon a tu taki ryj mi wyskoczył XD
- 2
@wypokowy_hazardzista: Wystraszylem sie nieco :D
- 5
Witam, fituje?
#pokazpulpit
#pokazpulpit
źródło: comment_MCcSJdKyfURKoQPS3mbV2EMT4chkNnzn.jpg
Pobierz- 6
@PrzemekWolw: zgnilem ze zlustrowanego obrazka xD
- 1
@Nygusovsky: Dobrze.
źródło: comment_OxjsDhVYWCdH0sE434ZBbv3gLQpTnFki.jpg
Pobierz- 3
- 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@zeligauskas: Myślę jednak, że to my jesteśmy hipsterami z tymi naszymi win7

























źródło: comment_aHJ8ikmWLePNCu7gIdPVfur4XT8vStu2.jpg
Pobierz@teryuu: @0___0: Power Planner
@matelusz1: @sweet_sensations: @prthvi: @kiedys_mialem_lepszy_brzuch: dziękuję (。◕‿‿◕。)
@CoJaCzytam: jest idealo, ekran 4,7"
źródło: comment_Bwv1f1flOIFLDDBFKlGSnmK0D4GHcaTL.jpg
Pobierz