@teryuu: dalej mnie irytują te brzydatne pełne białe ikonki bez polotu. Dużo lepszą opcją jest to co dzieje się w ikonografii win10 - małe jednopixelowe obramowania o jednolitym stylu
  • Odpowiedz
Dobra, w miarę ogarnięte. Pierwszy dzień z #xiaomi #redminote2 prime całkiem udany. #lgcwel #pokazpulpit

Plusy: szatan, chodzi jak burza.
Minusy: ciężko mi go wyciągnąć z kieszeni, ciężko kucnąć i zawiązać buty ;)

BTW: wie ktoś jak w #miui ustawić aby ekran blokady z kodem pijawiał się po x minutach od wyłączenia ekranu a nie zawsze? Przekopałem wszystkie ustawienia i nie znalazłem.
normanos - Dobra, w miarę ogarnięte. Pierwszy dzień z #xiaomi #redminote2 prime całki...

źródło: comment_E7tdKnnNZ9hjFKSxvzJJk6FUfr9MpktJ.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach