Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@koc_grzewczy: wołam @bezoka bo coś mi się wydaje, że jesteście bliźniakami rozdzielonymi w szpitalu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Edward_Bernays: Kasprowy :)
- 3
@mani3q: tez ją mialem, popularna tapeta.
- 0
- 36
- 10
- 2
- 1
@peterek93: dziękuję.
- 1
@Mufment_Szwecja: myslalem ze to wungiel...
- 1
- 4
@el3m: :v
źródło: comment_HWNYNwffFMz1McRq4LMunbEIyza2d18W.jpg
PobierzJa też popieram pana @lechwalesa
Grafika należy do @JedynyNiepowtarzalny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#lechwalesacontent #pokazpulpit
Grafika należy do @JedynyNiepowtarzalny ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
#lechwalesacontent #pokazpulpit
źródło: comment_Z6Ut0fBpcC3KSXqln4A7coQFyHS5sdjy.jpg
Pobierz- 1
- 1
@mab122: czo to za dystrybucja?
- 0
@Locked1986: ElementaryOS... więc, w zasadzie to poprostu ubuntu z gnome.
- 6
- 1
- 0
@annow: MSI afterburner
- 2
- 0
@XAIMEII: http://g1.pcworld.pl/news/2/8/287608
@moh1942: Promocja była w internecie, całe zero PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@moh1942: Promocja była w internecie, całe zero PLN ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_iE4VtVKwFOAh1Qsxd4PzGMp37U5pk2I7.jpg
Pobierz- 1
@ElCidX: XD
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#windows #pokazpulpit Szkoda, że nie linux :( Ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :3
źródło: comment_VvrRNfzvOxQp4sAPHf9kzULya4UsAPTI.jpg
Pobierz#pokazpulpit nie widzę nigdzie screenow z iOS :D
źródło: comment_kQJ6R5LlZDmQ0hUHHHPsTmFEGv4Z8OAc.jpg
Pobierz@krzyk4cz: A od kiedy iOS ma pulpit? To siatka aplikacji a nie pulpit.
- 55
- 10
@AvalonYuuna: Tez sie pochwale
źródło: comment_FQpcrkKPVRfj5tahn37psSVXC9kk5C6j.jpg
Pobierz




























źródło: comment_sFEQm0p5dQ9nxnEDhnib1w2jSHLavF2i.jpg
Pobierz