#podatki #pit #prawo
Takie pytanko. Od bieżącego roku mam jednoosobową działalność gospodarczą, natomiast parę dni temu wysłałem PIT-37 za ubiegły rok i teoretycznie przysługuje mi zwrot podatku. Nie składałem jednak nigdy ZAP-3 (i chyba już nie mogę, bo jest on przeznaczony tylko dla osób nie prowadzących DG). Czy jeżeli przy zakładaniu działalności gospodarczej podałem swój numer konta, to Urząd Skarbowy załapie, że również tam powinien mi
Takie pytanko. Od bieżącego roku mam jednoosobową działalność gospodarczą, natomiast parę dni temu wysłałem PIT-37 za ubiegły rok i teoretycznie przysługuje mi zwrot podatku. Nie składałem jednak nigdy ZAP-3 (i chyba już nie mogę, bo jest on przeznaczony tylko dla osób nie prowadzących DG). Czy jeżeli przy zakładaniu działalności gospodarczej podałem swój numer konta, to Urząd Skarbowy załapie, że również tam powinien mi
















#dziendobry #pit
Zawsze to radość, jak się odbierze swoją własność od złodzieja. (✌ ゚ ∀ ゚)☞