@mikasz: Można powiedzieć że udane, prawo jazdy zdanie i odebrane, dwutygodniowy pobyt w Warszawie w lipcu wykorzystany w pełni, teraz to piszę kampanię do D&D i czekam aż zamówiona książka mi przyjedzie w końcu.
Jak ci lato mija?
  • Odpowiedz
@RandomYoRHaSoldier: Już nie, już przestały dawno istnieć odkąd zostały połączone serwery. Jedyny nick jaki pamiętam to Mirajane gdzie przyjmuje polskich graczy (jak masz 18+ XDDD, gdzie wcześniej chcieli żeby było 16+ ale zmienili XD) Najbardziej polecam angielskie gildie zamiast polskich xD @Medivial
  • Odpowiedz