Znacie jakieś gry podobne do X3: TC/AP? Głównie chodzi mi o to żeby można było "sterować" dużym okrętem wojennym, z tego powodu Elite: Dangerous odpada niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gry
#pcmasterace
#gry
#pcmasterace
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Komentarz usunięty przez autora
Komentarz usunięty przez autora
źródło: comment_Cus8iyeMV7RLU5rWZ6BO7hwNuA3lrcs8.jpg
Pobierz
źródło: comment_M5FhtB1h1stKPmPIlrT88ugJbbuUGEpg.jpg
Pobierz
źródło: comment_EfYQq38J2ApCv7ZVEWkOHXd9MfifKesm.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
Zroblem:
-przeinstalowalem stery
- wchodzilem w wlasciwosci sterow i wpisywalem tam jakies ip co bylo w necie pokazane
- resetowalem router
- wprowadzalem "ipconfig /renew" w cmd.