• 1
Problem z netem na win7. Mianowicie... Dzisiaj przeprowadzilem sie do mieszkanka na studbaze, no i wszystko ładnie pięknie ale na moim komputerze nie mam neta. U siostry na lapku i w telefonie mam. Z routerem sie łączę, ale jest "limited access".
Zroblem:
-przeinstalowalem stery
- wchodzilem w wlasciwosci sterow i wpisywalem tam jakies ip co bylo w necie pokazane
- resetowalem router
- wprowadzalem "ipconfig /renew" w cmd.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Znacie jakieś gry podobne do X3: TC/AP? Głównie chodzi mi o to żeby można było "sterować" dużym okrętem wojennym, z tego powodu Elite: Dangerous odpada niestety ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#gry
#pcmasterace
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczky spod tagu #informatyka #pcmasterace
Zastanawiam się nad składaniem komputera online, bądź wybraniem czegoś satysfakcjonującego z oferty danego sklepu. Za bardzo nie wiem gdzie, bo tyle tego jest, a opinie są różne. Więc tu pytanie - gdzie?
Zastanawiam się czy nie iść do jakiegoś sklepu w mojej okolicy, bo zależy mi by nie było problemów z ewentualną gwarancją no i sprzęt biorę na raty, ale właśnie z powodu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #pcmasterace
Powiązałem konto ps3 z rsc i od tej pory nie mogę połączyć się online na pc. Dostałem maila, że pomyślnie zostały konta powiązane. Zbieg okoliczności czy servery R* padły? wth?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, udało wam się jakimś cudem znalezć dukes online? Niby tylko dla tych powracających z konsol na pc, ale wczoraj podczas misji 'lądowisko' przejechał obok, zdążylem zabić kierowce, wziąć wóz i skończyć misje. Nastepnie zaglosowałem na swobodna rozgrywka ale zrespiło mnie bez wozu. W internecie są same fejkowe lokacje... ktoś coś? pic rel.

#gta5 #pcmasterace
Casperiously - Mirki, udało wam się jakimś cudem znalezć dukes online? Niby tylko dla...

źródło: comment_Cus8iyeMV7RLU5rWZ6BO7hwNuA3lrcs8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z misjami online w piątce. Na konsoli jak grałem, to pamiętam że miałem wszystkie odblokowane w menu (online -> rozegraj -> misje). Tutaj mialem zero i by rozpoczać jakiekolwiek musiałem dołaczać do innych graczy. Tym sposobem, mam może z 10 misji odblokowanych. Dodam, że są to misje typu przywieź koke i rąbnij wóz i wciąż brakuje misji typu ukradnij andromade z plaży, leć samolotem na jakieś lotnisko... W czym jest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Podczas wiosennego sprzątania odnalazłem w czeluściach szuflady God of War 3 na #ps3
A jako że sprzętu pozbyłem się już dawno postanowiłem zrobić przyjemność jednemu z Mireczków robiąc prawilne #rozdajo

Każdy kto do jutra tj 15-04-2015 do 16 zaplusuje ten wpis weźmie udział w losowaniu gry.

Dwa warunki:
Krizz - Podczas wiosennego sprzątania odnalazłem w czeluściach szuflady God of War 3 ...

źródło: comment_M5FhtB1h1stKPmPIlrT88ugJbbuUGEpg.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach