Mireczki z #eagle #pcb #diy. Ogarnałem suba z autodesku na potrzeby projektu ale nie odnajduje się w wersji 9.2.
Jak grupować obiekty aby mozna było je traktować jako jedność? I nie chodzi mi o chwilowe grupowanie.
Mam tu na myśli grupowanie na schemacie aby przy projektowaniu płytki wykorzystać ten fakt?
W 7.2 było to dość proste bo po zgrupowaniu elementów mialeś nie 400 tylko 100
Jak grupować obiekty aby mozna było je traktować jako jedność? I nie chodzi mi o chwilowe grupowanie.
Mam tu na myśli grupowanie na schemacie aby przy projektowaniu płytki wykorzystać ten fakt?
W 7.2 było to dość proste bo po zgrupowaniu elementów mialeś nie 400 tylko 100






















@WilczurZnahor: Jak pisałem zależy od potrzeb i od skali. Jak potrzebujesz rozbudowanego GUI, Linuksa i/albo zrobić coś szybko to malina raczej się bardziej nada. Dochodzi jeszcze pewna kwestia "mody" - po prostu malina jest tania i popularna.
@WilczurZnahor:
- Czas obecności modułu na rynku - jego dojrzałość, eliminacja chorób wieku dziecięcego.
- Atesty, kwalifikacja środowiskowa - bezawaryjność, możliwość wymiany.
- Wielkość docelowej produkcji - duży