Stachu ma świeżba. Drapie się głównie pod kocem kiedy świeżb ma ciepło. Okolice brzucha, ramion i pach czyli tam gdzie zazwyczaj są typowe obiawy. Pozdro z fartem jak zarazi resztę domowników bo ciężko będzie ich wszystkich wyleczyć
#papasmerfik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wierze, że za tak nudny stream Rafał zebrał 3k pln... serio gość ma żyłę złota i zamiast zacząć 2 sezon z ostrego p-----------a to on dosłownie nic nie zrobił, bo był zajęty kupowaniem głośników, iphona, lapka, ubrań Championa xD
#papasmerfik
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale tam stypa... widzowie co to oglądają to chyba na jakiś zgon liczą. Jeśli taka jest inauguracja 2 sezonu, to kiepsko widzę dalsze losy serialu.
#papasmerfik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stachu teraz z tymi zębami to jak na modulatorze gada xD jakoś nie mogę się przyzwyczaić

#papasmerfik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Donejt: cwelujecie sie troszkę, pozdrawiam z Gdańska.
Stachu: Dziękuję za mądre slowa xD
#papasmerfik
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czemu mu zawiesili konto do donejtów? Bo nie oglądam od początku, a widzę, że jest inna firma od donejtów.
No i strasznie nudny ten nowy start... Rafał jak zawsze idzie po najmniejszej linii oporu. Myślałem, że stream na sobotę wyleci w kosmos, będzie co robić, goście, alko itp
#papasmerfik
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pain600: To tylko moje przypuszczenia. Według mnie najbardziej sensowne wyjaśnienie. Bo z jakiej innej przyczyny by go trzymał i dawał taką taryfę ulgową? A nie raz było na filmikach mówione że syn ducha ma kontakt ze smerfikiem.
  • Odpowiedz