Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Da się skopiować te kody czy trzeba ręcznie wpisywać?
#paladins
#paladins
@nietopies: ręcznie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@macieeek77: kup Bomb kinga, a bucka zgarnij stąd: http://www.pcgamesn.com/Paladins/Paladins-open-beta-champion-giveaway
- 2
@Deodatus: dzięki!!!!
czy #paladins jest worth do pogrania?
Gra ktoś może? #paladins
- 0
@OdyniecBojowy: Vupacro w grze, gram wlasnie z ziomkiem wiec mozemy we 3 pograc
- 0
@vupacro: zaprosiłem
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 2
czemu moja postać ma taką kłódkę a czasami nie? ale ta snajperka jest słaba...
#paladins
#paladins
źródło: comment_2gC4LOGG9pl8x4TFKbl24ExZcOlFmn20.jpg
Pobierz- 4
Wszyscy z #paladins zgarneli już darmowy skin do Eve ? No to jeszcze został darmowy skin do Cassie (na chwile obecną zostało tylko 3k, rejestracja wymagana).
@Redlic: to ten North watch? Bo na tel jestem
- 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: ta, ten rare zielony
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: ja najczesciej gram Drogozem, 1 czempion jaki wybralem i od razu przypadl mi do gustu
- 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: Tylko Cassie! ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ Przynajmniej na razie najprzyjemniej mi się gra
#paladins
3 nowe mapy, tryb payload(coś jak z TF2) i powraca Ying jako czempion na razie tyle w nowym patchu.
3 nowe mapy, tryb payload(coś jak z TF2) i powraca Ying jako czempion na razie tyle w nowym patchu.
- 0
@beret121: Jeszcze nie wyszedł, zapowiedzieli. Ma być dostępny w następnym tygodniu.
- 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: A okej, dzięki. W takim razie czekam
#paladins
Proponuję, by wszyscy, którzy grają w Paladins, podali w tym temacie swoje nazwy.
Pododajemy się nawzajem. Zawsze przyjemniej pyknąć z kimś w party.
Mój nick: DarkBolo, dodawajcie mnie śmiało.
Proponuję, by wszyscy, którzy grają w Paladins, podali w tym temacie swoje nazwy.
Pododajemy się nawzajem. Zawsze przyjemniej pyknąć z kimś w party.
Mój nick: DarkBolo, dodawajcie mnie śmiało.
- 0
Komentarz usunięty przez autora
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: lelusieq
Dzisiaj pobralem i zainstalowalem, bardzo fajna gra xd Jak działa tutaj rozgrywka rankingowa? #paladins
- 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: jak gram casual to przecież na ludzi gram normalnie
@OdyniecBojowy: Przeciwnicy to boty aż osiągniesz 5 poziom konta. Ludzie są tylko w twojej drużynie.
#paladins
Gdy grasz jako support(pip) i odwalasz większość roboty... Jak Ci ludzie grajo, to nie wiem.
Weź tu skoncentruj się na healowaniu i supporcie, jak trzeba capować i zdobywać punkt. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Gdy grasz jako support(pip) i odwalasz większość roboty... Jak Ci ludzie grajo, to nie wiem.
Weź tu skoncentruj się na healowaniu i supporcie, jak trzeba capować i zdobywać punkt. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
źródło: comment_CLHrMextMbarSQGJu80aw0jxDh1oa8fu.jpg
PobierzWitam mam problemik z grą Paladins gdy pobrałem ją przez steam otwiera się ekran logowania Hi-rez i najlepsze jest to że mogę wpisać byle co i tak się zaloguje lecz wyskakuje komunikat "Paladins jest nie można znaleźć instalacji Steam" tak samo sprawa wygląda gdy odpala angielską wersję chodź składnia zdania tam jest lepsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) No ale wracając do tematu a w zasadzie problemu gra nie
- 1
- 0
@Deodatus: działa sposób,ale pobieranie plików przez hi-rez to jest masakra,dziękuje za pomoc
- 3
@Deodatus: Mają ogłosić nowego bohatera. Będę oglądał.
- 0
@Vigo_Von_Homburg_Deutschendorf: są już pewne spoilery na jego temat:
http://smitedatamining.com/paladins-cbt-33-datamining/
http://smitedatamining.com/paladins-cbt-33-datamining/
- 2
#paladins
Gracie coś mirki? Ja dziś nie miałem czasu. Może by się w jakiś wieczór w 5 ustawić i popykać casualowo?
Gracie coś mirki? Ja dziś nie miałem czasu. Może by się w jakiś wieczór w 5 ustawić i popykać casualowo?
konto usunięte via Android
- 1
Gdzie można zmienić język na polski w #paladins ? W launcherze nigdzie nie widzę języka polskiego :/ #pytanie #kiciochpyta
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Kargaroth: znając życie to będzie to wieczna Beta ^^ Grałem, zero przyjemności, a w porównaniu do OW to po prostu śmiech na sali.





















#paladins