P-----i mnie niedługo.

Drugi miesiąc z rzędu mam najmniejsze zużycie prądu ever. Myślałem że po raz pierwszy od 13 lat(kupno mieszkania) zejdę poniżej psychologicznej stówki.
Myślicie że się udało?

IV - faktura 112zł w tym prąd to tylko 48 ale haracz to znaczy opłaty dodatkowe 64(!!!)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@variat: od 5 lat wiadomo jakie są opłaty, a w oszczędzaniu nie chodzi o to by nic nie zużywać. Takie życie, inwestycja kosztuje nawet jak stoi pusta.
  • Odpowiedz
#otagowane
hłe hłe, po prawej wyciszony box z jakimis typami, cos jakby konfernecja i taka zarzutka że niby wykopek kliknie bo nic nie podpisane a tak bardzo intrygujące etc...

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Drogi sąsiedzie, jeśli jakimś cudem mirkujesz, to przycisz Disco Star. Dzięki.

#otagowane
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach