Halko, jakis sklep na Zaodrzu otwarty dzisiaj? Ktos poratuje? #opole
wpisy
Najnowsze
Archiwum

ch3rrie
- 0

en8de
- 1
@ch3rrie: mały Carrefour w Asie powinien być otwarty. Ewentualnie któryś ze sklepów w pasażu na Dambonia (np. Jagoda).

They_stole_my_puzzle
via Android- 1
@ch3rrie Jim w asie. Żabka też, ta obok Słoneczka ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
Mirki z #opole #kedzierzynkozle
Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie w tych miastach można znaleźć prace w #it jako programista ale tylko na 3 miesiące (lipiec- wrzesień)? Doświadczenia w branży mi brak, jestem samoukiem, ogarniam: c++, c#, html, css, javascript, php, sql.
Jakieś ogłoszenia na necie są, ale myśle że problemem może być moja tylko trzymiesięczna chęć pracy dlatego pytam was bo tu sporo programistów czy nie
Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie w tych miastach można znaleźć prace w #it jako programista ale tylko na 3 miesiące (lipiec- wrzesień)? Doświadczenia w branży mi brak, jestem samoukiem, ogarniam: c++, c#, html, css, javascript, php, sql.
Jakieś ogłoszenia na necie są, ale myśle że problemem może być moja tylko trzymiesięczna chęć pracy dlatego pytam was bo tu sporo programistów czy nie
@Ejszyn: jak będziesz otwarcie mówił że tyko na 3 miesiące to raczej nikt nie będzie chciał cie przyjąć xd
- 2
@Ejszyn: nie mów nigdzie że 3 miesiące bo Cię nikt nie weźmie. Zleceniówkę zapewne na start dostaniesz to bez wypowiedzenia rzucić możesz, a jak umowa o pracę to 2 tyg wypowiedzenia jest, więc też problemu nie widzę
- 3
#mecz #pierwszaligastylzycia #pilkanozna #opole
Mecz Odra - Bytovia ma na FB i Twiterze ciekawy tag #odrbyt
oj balansuja na krawedzi, balansuja
Mecz Odra - Bytovia ma na FB i Twiterze ciekawy tag #odrbyt
oj balansuja na krawedzi, balansuja
- 0
- 1
@reett: 13 ale jak przegra to jest duże prawdopodobieństwo, że spadnie do strefy spadkowej i już z niej nie ucieknie
- 1
@borsiu: Towers Opole :D zostały im chyba 3 mecze i zaczynają się playoffy (na które się prawdopodobnie dostaną) :D ale w sierpniu to raczej odpoczynek :D jak w większosci sportów :P
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
@kim_caturday96: przecież to koński kloc...
- 2
@kim_caturday96: Wygląda, jakby Luboszycka na wysokości starego Big Bena. Na dniach miał się odbywać piknik kawaleryjski w parku przy osiedlu AK, więc wygląda na to że kawaleria ze stadniny w Bierkowicach robiła zrzut po drodze.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
@Myszoskocznia: spoko, my też się nie możemy doczekać. XDDDDD
@Myszoskocznia byłem u nich we Wro i Kato i nie rozumiem fenomenu tych burgerów. Głównie chodzi chyba o marketing, bo burgery mocno średnie.
konto usunięte via Android
- 0
Gdzie w Opolu jest sklep z piwami kraftowymi, w którym dostanę Hajera Szmaterloka?
#opole #browarboners
#opole #browarboners
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
- 5
- 0
@wyjadamzgarnka: skacz! Skacz xD
- 0
#opole ktos wie dlaczego syreny wyja?
- 1
@habuubamaa: nie wiem, troche zaspany bylem i zdziwilem sie co sie odjebuje o 3 w nocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
fajnie ze jednak sa tu ludzie z Opola :D
fajnie ze jednak sa tu ludzie z Opola :D
- 2
Gdzie jutro zaparkuję za darmo w pobliżu rynku w #opole ?
- 2
@M4rcin:
A zaparkujesz tam, gdzie ci się uda miejsce wolne znaleźć (pewnie ciężko, ale coś znajdziesz)
Uiszczanie opłat obowiązuje w dni powszednie od godziny 8.00 do 17.00. W soboty, niedziele i święta parkowanie jest bezpłatne.
A zaparkujesz tam, gdzie ci się uda miejsce wolne znaleźć (pewnie ciężko, ale coś znajdziesz)
- 3
@M4rcin: no ale co ty potrzebujesz, 50 aut zaparkować czy co? Jak bedzie choć trochę pogody, to (jak w każdy weekend) każdy większy parking będzie zawalony, a po prostu trzeba jeździć i szukać jednego wolnego, to się gdzieś coś trafi na normalych miejscach "przy ulicy". Może nawet w samym rynku...
https://www.google.com/maps/dir//Parking,+46-020+Opole/@50.6670155,17.9191397,361m/data=!3m1!1e3!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x4710530254c0e7b9:0xe2dfbe5ea292b031!2m2!1d17.9177463!2d50.6665987!3e2
https://www.google.com/maps/dir//Parking,+46-020+Opole/@50.6670155,17.9191397,361m/data=!3m1!1e3!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x4710530254c0e7b9:0xe2dfbe5ea292b031!2m2!1d17.9177463!2d50.6665987!3e2
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Siemka! Z różową wybieramy się na malutką objazdówkę samochodem i zahaczymy o Częstochowę i Opole i docelowo Wrocław (w Częstochowie i Opolu będziemy na noc). Chciałem się Was zapytać (może nawet mieszkańców tych miejscowości) co można ciekawego w Częstochowie (oprócz jasnej góry) i Opolu zobaczyć :) Będziemy posiłkować się internetem, ale jak ktoś był lub mieszka to od razu może coś polecić a coś odradzić :)
#opole #czestochowa
#opole #czestochowa
- 13
#opole
Mirabelki i Mirki jaki według Was jest najtańszy internet stacjonarny w Opolu godny polecenia?
Mirabelki i Mirki jaki według Was jest najtańszy internet stacjonarny w Opolu godny polecenia?
- 2
@Sondokan: ja za LTE płacę 2x tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w sumie i tak lepiej, niż kiedy co miałem, 20 Mb/s i ping 100 xD ahh te stare okablowanie strukturalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rrrroiushfvopS465e33r: w upc dostałem przy przedłużeniu umowy 35 zł za 150 Mbps miesięcznie, wg mnie dobra oferta
- 0
Co się dzieje na rynku w Opolu że tyle rzeczy ustawiają? ;o #opole
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 7
pod dworcem w #opole stoją jehowcy, niby nic nowego ale pierwszy raz widzę żeby mieli materiały również w wersji po ukraińsku xDDDDDDDD
#swiadkowiejehowy #bekazjehowych #bekazmonoteistow #bekazreligii
#swiadkowiejehowy #bekazjehowych #bekazmonoteistow #bekazreligii
- 5
@Mickson: heh, ja w Kołobrzegu i Świnoujściu widziałem jehowych z materiałami w germańskim narzeczu, ciekawe czy i w tym narzeczu rozmawialiby gdyby ktoś ich podpytał. Niestety (albo stety) ja tym narzeczem nie władam i nie mogłem przeprowadzic małej prowokacji.
konto usunięte via Android
- 3
- 1
W przyszłą sobotę chcemy się wybrać do Opola na cały dzień, ot luźne dreptanie ze zwiedzaniem.
Będziemy z psem, co najistotniejsze.
Gdzie warto zajrzeć? Gdzie warto zjeść? Jakieś ciekawe punkty widokowe/rekreacyjne?
Co do jedzenia, jedziemy z zamiarem odwiedzenia Manekina, ale jak rozważę inną opcję, jeśli będzie ciekawa i psiolubna.
#opole
Będziemy z psem, co najistotniejsze.
Gdzie warto zajrzeć? Gdzie warto zjeść? Jakieś ciekawe punkty widokowe/rekreacyjne?
Co do jedzenia, jedziemy z zamiarem odwiedzenia Manekina, ale jak rozważę inną opcję, jeśli będzie ciekawa i psiolubna.
#opole
- 1
Orientuje sie ktos w jakiej wypozyczalni samochodow w #opole mozna wynajac jakis samochod klasy D (najlepiej w kombi) w rozsadnej cenie?
Z tego co widze ceny sa duzo wyzsze niz we #wroclaw
#wypozyczalniasamochodow #samochody
Z tego co widze ceny sa duzo wyzsze niz we #wroclaw
#wypozyczalniasamochodow #samochody
Jakby ktoś się zastanawiał jaka jest sytuacja w woj. opolski to już śpieszę z krótkim opisem najważniejszych miast i mniej więcej wizualizacją na mapie kibicowskiej Opolszczyzny (według gmin):
Opole - Miasto wojewódzkie, jedyną siłą jest Odra we wszystkich dzielnicach. Liczni studenci spoza województwa kibicujący innym drużynom całkowicie skryci i nieaktywni. Opolanie szczególną nienawiścią darzą lokalnego rywala, Chemika z Kędzierzyna.
Strzelce Opolskie - Niewielkie miasto na wschodzie województwa, jeden z najsilniejszych fanclubów Odry, od
Opole - Miasto wojewódzkie, jedyną siłą jest Odra we wszystkich dzielnicach. Liczni studenci spoza województwa kibicujący innym drużynom całkowicie skryci i nieaktywni. Opolanie szczególną nienawiścią darzą lokalnego rywala, Chemika z Kędzierzyna.
Strzelce Opolskie - Niewielkie miasto na wschodzie województwa, jeden z najsilniejszych fanclubów Odry, od
źródło: comment_N9mkoM2R1yn78IMY2XlM31Exzhze9kLz.jpg
Pobierz- 3
@OpolskiFanatyk: a Krapkowice?
@Krx_S: @OpolskiFanatyk: mieszkam w Opolu i jestem za Lechem, dlaczego nie ma grupki Poznania?
@FrankUnderwood: ta impreza to z roku na rok większy shit. Ciekawe kogo jeszcze tam wcisną
@FrankUnderwood
W większości miast już line-upy zostały podane, u nas żadnego oficjalnego info, a piasty tuż tuż. Znowu pewnie będzie bieda...
W większości miast już line-upy zostały podane, u nas żadnego oficjalnego info, a piasty tuż tuż. Znowu pewnie będzie bieda...


























