• 0
Mirki z #opole #kedzierzynkozle
Czy możecie mi podpowiedzieć gdzie w tych miastach można znaleźć prace w #it jako programista ale tylko na 3 miesiące (lipiec- wrzesień)? Doświadczenia w branży mi brak, jestem samoukiem, ogarniam: c++, c#, html, css, javascript, php, sql.
Jakieś ogłoszenia na necie są, ale myśle że problemem może być moja tylko trzymiesięczna chęć pracy dlatego pytam was bo tu sporo programistów czy nie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ejszyn: nie mów nigdzie że 3 miesiące bo Cię nikt nie weźmie. Zleceniówkę zapewne na start dostaniesz to bez wypowiedzenia rzucić możesz, a jak umowa o pracę to 2 tyg wypowiedzenia jest, więc też problemu nie widzę
  • Odpowiedz
@borsiu: Towers Opole :D zostały im chyba 3 mecze i zaczynają się playoffy (na które się prawdopodobnie dostaną) :D ale w sierpniu to raczej odpoczynek :D jak w większosci sportów :P
  • Odpowiedz
@kim_caturday96: Wygląda, jakby Luboszycka na wysokości starego Big Bena. Na dniach miał się odbywać piknik kawaleryjski w parku przy osiedlu AK, więc wygląda na to że kawaleria ze stadniny w Bierkowicach robiła zrzut po drodze.
  • Odpowiedz
@M4rcin:

Uiszczanie opłat obowiązuje w dni powszednie od godziny 8.00 do 17.00. W soboty, niedziele i święta parkowanie jest bezpłatne.


A zaparkujesz tam, gdzie ci się uda miejsce wolne znaleźć (pewnie ciężko, ale coś znajdziesz)
  • Odpowiedz
@M4rcin: no ale co ty potrzebujesz, 50 aut zaparkować czy co? Jak bedzie choć trochę pogody, to (jak w każdy weekend) każdy większy parking będzie zawalony, a po prostu trzeba jeździć i szukać jednego wolnego, to się gdzieś coś trafi na normalych miejscach "przy ulicy". Może nawet w samym rynku...
https://www.google.com/maps/dir//Parking,+46-020+Opole/@50.6670155,17.9191397,361m/data=!3m1!1e3!4m9!4m8!1m0!1m5!1m1!1s0x4710530254c0e7b9:0xe2dfbe5ea292b031!2m2!1d17.9177463!2d50.6665987!3e2
  • Odpowiedz
Siemka! Z różową wybieramy się na malutką objazdówkę samochodem i zahaczymy o Częstochowę i Opole i docelowo Wrocław (w Częstochowie i Opolu będziemy na noc). Chciałem się Was zapytać (może nawet mieszkańców tych miejscowości) co można ciekawego w Częstochowie (oprócz jasnej góry) i Opolu zobaczyć :) Będziemy posiłkować się internetem, ale jak ktoś był lub mieszka to od razu może coś polecić a coś odradzić :)

#opole #czestochowa
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sondokan: ja za LTE płacę 2x tyle ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale w sumie i tak lepiej, niż kiedy co miałem, 20 Mb/s i ping 100 xD ahh te stare okablowanie strukturalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Mickson: heh, ja w Kołobrzegu i Świnoujściu widziałem jehowych z materiałami w germańskim narzeczu, ciekawe czy i w tym narzeczu rozmawialiby gdyby ktoś ich podpytał. Niestety (albo stety) ja tym narzeczem nie władam i nie mogłem przeprowadzic małej prowokacji.
  • Odpowiedz
W przyszłą sobotę chcemy się wybrać do Opola na cały dzień, ot luźne dreptanie ze zwiedzaniem.
Będziemy z psem, co najistotniejsze.
Gdzie warto zajrzeć? Gdzie warto zjeść? Jakieś ciekawe punkty widokowe/rekreacyjne?
Co do jedzenia, jedziemy z zamiarem odwiedzenia Manekina, ale jak rozważę inną opcję, jeśli będzie ciekawa i psiolubna.
#opole
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakby ktoś się zastanawiał jaka jest sytuacja w woj. opolski to już śpieszę z krótkim opisem najważniejszych miast i mniej więcej wizualizacją na mapie kibicowskiej Opolszczyzny (według gmin):

Opole - Miasto wojewódzkie, jedyną siłą jest Odra we wszystkich dzielnicach. Liczni studenci spoza województwa kibicujący innym drużynom całkowicie skryci i nieaktywni. Opolanie szczególną nienawiścią darzą lokalnego rywala, Chemika z Kędzierzyna.

Strzelce Opolskie - Niewielkie miasto na wschodzie województwa, jeden z najsilniejszych fanclubów Odry, od
O.....k - Jakby ktoś się zastanawiał jaka jest sytuacja w woj. opolski to już śpieszę...

źródło: comment_N9mkoM2R1yn78IMY2XlM31Exzhze9kLz.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach