Zapraszam do wspólnej zabawy w Fantasy I liga w rundzie jesiennej sezonu 2020/21.
Liga staruje juz w ten piatek o godzinie 17:00
Wykopowa liga jest przeznaczona dla wszystkich osób z Wykopu, którzy chcą wspólnie rywalizować i dobrze się bawić. Jak ktoś nie wie czym jest fantasy zapraszam do lektury - https://fantasy.1liga.org/pl/page/howto
Kod do zamkniętej ligi - 6b11d6c6
Wybaczcie za spam tagami, ale chcę by post zobaczyło jak najwięcej osób.
#radomiak #chrobryglogow #gksjastrzebie
mirekzlaga - Zapraszam do wspólnej zabawy w Fantasy I liga w rundzie jesiennej sezonu...

źródło: comment_1598259047c5mV0zuO5NgKTabsRP1b5u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Panowie i panie, miłośnicy I ligi. Zapraszam do wspólnej zabawy w Fantasy I liga. Wykopowa liga jest przeznaczona dla wszystkich osób z Wykopu, którzy chcą wspólnie rywalizować i dobrze się bawić. Jak ktoś nie wie czym jest fantasy zapraszam do lektury - https://fantasy.1liga.org/pl/page/howto
Kod do zamkniętej ligi - a858ee0a
Wybaczcie za spam tagami, ale chcę by post zobaczyło jak najwięcej osób.
#wartapoznan #podbeskidzie #stalmielec #radomiak
az1zi - Panowie i panie, miłośnicy I ligi. Zapraszam do wspólnej zabawy w Fantasy I l...

źródło: comment_1582917232n9dKE1lh7ZPpskZHq2fo6g.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ashmedai:

Klikasz w centrum ligowe i na dole masz dołączenie do ligi zamkniętej - kopiujesz ten kod: a858ee0a i jesteś. Specjalnie zamknięta by nie dochodziły osoby spoza wykopu.
  • Odpowiedz
#ekstraklasa #pierwszaligastylzycia #piastgliwice #wislaplock #wigrysuwalki #chojniczanka
Denis Gojko został wypożyczony do końca sezonu do Wigier Suwałki
Aleksander Jagiełło i Maciej Spychała zostali wypożyczeni do końca sezonu do Chojniczanki Chojnice, ten drugi z opcją transferu definitywnego
#jagiellonia #odraopole
Jagiellonia skróciła wypożyczenie Martina Adamca, możliwe, że szykuje się transfer do Sigmy Ołomuniec (10. drużyna ligi czeskiej)
#rakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@StadionowyT: To jest lepsze od ekstraklasy XD Najpierw go odepchnął jak w jakimś rugby, potem ten ze Stali chciał się zrewanżować i prawie na prostych nogach chciał mu wjechać wślizgiem, następnie jego kolega chciał mu pomóc i tym samym prawie zabił swojego kolegę z zespołu, a na końcu piękny strzał zza szesnastki i gol stadiony świata XDDD
  • Odpowiedz
@StadionowyT: Myślałem że wrzuciłeś tą samą bramkę co na 2:0 bo myślałem, że takie widły się nie zdarzają dwa razy w tym samym meczu. Nic bardziej mylnego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zarząd Klubu Odra Opole podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w najbliższym meczu z Radomiakiem oraz niezdobycia 4 punktów w kolejnych dwóch meczach, kontrakt z trenerem zostanie rozwiązany.


To nie fejk. Takie oto "oficjalne stanowisko" wrzucił na profil Odry Opole Zarząd Klubu. Ogarniacie to Mirki?

#opole #odraopole #pilkanozna #pierwszaligastylzycia
Sondokan - >Zarząd Klubu Odra Opole podjął decyzję, że w przypadku braku zwycięstwa w...

źródło: comment_2ofB03qkJUeh03H9dNjN7ZBTHSDngOo1.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@waciak: @Sondokan: W normalnym klubie tak, tutaj niestety prezesem jest synalek bogatego biznesmena a za marketing odpowiada jego dziewczyna- była wice miss Polski. No powiedzcie co może pójść nie tak. Po raz pierwszy wstyd mi za klub któremu kibicuje....
  • Odpowiedz
@rafxyz44: @borsiu: ale czy to jest normalne skoro tylko tak sie utarlo? pamietam jakis czas temu bylem na meczu odry a na profilu fb strasznie sie jarali tym ze przyjda wspierac ich na meczu siatkarki. Normalnie kilka informacji bylo na tablicy druzyny. No i przyszly, bo mialem "przyjemnosc siedziec przed tymi larwami". Do czego daze. Ano do tego,ze byly zaproszone za free. Czyli ty jako kibic plac k----u
  • Odpowiedz