#oculus Zainstalowałem bigscreen beta na goglach i klienta na komputerze. Aplikacja na komputerze pokazuje że gogle są podłączone ale na apce w goglach cały czas czeka na połączenie i tak w nieskończoność. W internecie znalazłem info na reddit żeby zmienić połączenie internetowe na prywatny profil z publicznego. Po tej zmianie apka na komputerze przestaje pokazywać połączone gogle i na pomarańczowo pokazuje również oczekiwanie na połączenie i kręcące się kropki. Ma
@PieceOfShit: Chce połączyć dla remote desktop. Mam zarówno na komputerze filmy 3D jak i sale kinowe wyglądają lepiej w big screen niż apce dedykowanej netflixa. No i mogę znajomych na seans zaprosić
Siema mireczki, jeżeli ktoś z was przy zakupie nie skorzystał z refa i posiada juz gogle skonfigurowanie to jest łatwy sposób, aby otrzymać ten bonus, niezależnie czy oculusa posiadasz juz dzień czy miesiąc. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam na pv #oculus #oculusquest2 #vr
Ale bym sobie zagrała w grę AAA gdzie: Przeciwników można by rozcinać jak w doomie, widać było jak cięcie mieczem rozcina skórę i wylewa się krew lub flaki. Gdzie jest fajna fabuła, grafika i fizyka lepsze jak w Alyxie. Może taki Wiedźmin ? Przyciągnęło by to sporo graczy. Może być też Wiedźmin MMORPG :D
- Jeśli chodzi o jakość obrazu, to Quest 2 ma większą rozdzielczość. Jedynym jego minusem w tym względzie jest pole widzenia - tu Index przoduje o kilkadziesiąt stopni, ale na pewno nie dopłaciłbym za to ~2200 zł.
- Łatwość użycia: Valve Index to jest headset pecetowy, do komputera musisz podłączyć 2 wtyczki: DisplayPort i USB + wtyczkę do kontaktu. Questa 2 podłączasz tylko do portu USB 3.0
Jakieś sposoby na za duże okulary? Nie mieszczą mi się w goglach, a granie bez nich nie ma sensu. Od razu powiem, że kosztowo soczewki nakładane odpadają, taniej będzie mi zrobić nowe oksy z mniejszymi oprawkami.
Druga sprawa korzystał ktoś z nakładek z drukarki 3D a w nich włożone soczewki okularowe?
#vr #oculus #quest2 #gry Demeo - świetna gra która w przyszłym roku będzie jeszcze lepsza. Dodadzą tryb pvp oraz wersję flat na PC z możliwością crossplay'a. Gierka top topów, polecam każdemu!
@JaNieRututus: no właśnie planszowa na vr to strzał w dziesiątkę. Imersja jest niesamowita, a do tego są tu świetne animacje bitwy i czarów które normalnie musisz sobie wyobrażać.
@JaNieRututus: Planszówki, karcianki, gry strategiczne to coś pięknego w vr. Zobacz sobie cities vr. Zarządzanie miastem jakbyś stał przy ogromnej makiecie.
Spóźnienie przyczepy UPS spow. opóźnienie doręczenia. UPS zmienia plany w celu jak najszybszego dostarczenia paczki. / Data doręczenia zostanie zmieniona.
Mieli cały dzień na ogarnięcie dostawy, bo przesyłka była już wczoraj w oddziale docelowym.
@zogard Jeżeli tak to zmień na fizyczną, jeśli nie, to pisz do supportu, oni tam dosyć sprawnie działają. Jakbyś potrzebował reflinka na 30 USD to pisz na priv ;)
Ogólnie jeden tutaj z Mireczków miał rację - moje zamówienie z Oculusem wpadło w limbo.
Pomogło po prostu złożenie nowego... Taka rada od supportu była zbyt skomplikowana, oni nie wiedzieli, co się dzieje. Wczoraj w nocy zamówione, dziś wysłane. Niepotrzebnie czekałem tydzień.
Tak że zostawiam to dla potomnych - jeśli sklep Oculusa nie pobrał Ci od razu kasy i czekasz długo na wysyłkę, to anuluj to w cholerę i zrób nowe zamówienie. Nie czekaj
@krav: Miałem to szczęście że mi przyszło bez jakichkolwiek problemów, myślałem jednak że support będzie bardziej pomocny. Do tej pory pisałem do nich w kilku sprawach i zawsze udawało się rozwiązać problem, czasem nawet lepiej niż bym chciał.
@krav: Polecam ten sposób postępowania przy każdym korpo. Jak nie widzisz reakcji w stosunkowo krótkim czasie to temat umknął czujnym oczom i być może teraz, ewentualnie, kiedyś, jakiś maruder, gdzieś, skądś go podniesie ¯\_(ツ)_/¯
#oculus Kupiłem, muszę jeszcze odebrać, bo #ups to dno, łachmyta nawet pod blok nie podjechał, ale paczkę do punktu odbioru na drugim końcu osiedla wywiózł... Ale do rzeczy - dzisiaj będę aktywować, potrzebuję refa, ktoś, coś?
Zamówiłem oculusa z amazonu z warehouse z takim opisem, bo p------e ten oficjalny sklepik oculusa
Sprzęt jest z takim opisem: Stan: Używany - Stan bardzo dobry - Niewielka niedoskonałość kosmetyczna na spodzie, górze lub bokach korpusu aparatu. Brak baterii. Akcesoria mogą mieć kosmetyczne uszkodzenia. Przedmiot zostanie dostarczony w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie zostanie uszkodzone.
@Zbieracz_kapiszonuf: Sama gra nie jest zła pod względem gameplayu. Ale u mnie poszła w odstawkę przez niesatysfakcjonujące blokowanie oraz roqueliteową biedę ("Po co rozbudowany świat, fauna i fabuła? Gracz i tak pół gry spędzi na powtarzaniu.").
Dlatego mały konkursik. Dla osoby która wymyśli najlepszą nazwę podcastu dotyczącego VR, na którym będą poruszane wszelkie tematy ze świata wirtualnej rzeczywistości dostanie od nas kod do gry