Eh, szkoda tego, że zamiast trzeciej części Oriego robią to No Rest for the Wicked.
Nie wydaje się to złą grą, ale kompletnie nie moja bajka.
#gry #pcmasterrace #norestforthewicked #oriandtheblindforest
Nie wydaje się to złą grą, ale kompletnie nie moja bajka.
#gry #pcmasterrace #norestforthewicked #oriandtheblindforest

















nie ma szaleńczego n-----------a i wściekłego zoomowania jak w poe, tylko eksploracja i taktyczne turlanie w sosie a'la soulsowym ( ͡º ͜ʖ͡º)
Choć technicznie jest dość kiepsko: HDR głupieje, FPSy skaczą a sterowanie jest takie sobie - dobrze, że gierka nadrabia klimatem.
@Dwudziestydrugi: ale ty wiesz że ta gra jest w early access?
poe2 też ¯\(ツ)/¯