via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Hmm, czyli to Dallas będzie pierwszą drużyną w historii NBA która wyjdzie z 0-3( ͡° ͜ʖ ͡°)


#nba
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Doncic też niech się za siebie weźmie bo w tej serii wygląda przeciętnie


@Demon_Cleaner: Chłop ma średnia 34 pkt w tej serii. Wydaje mi się, że to całkiem nieźle. Pierwszy mecz miał średni, ale 2 kolejne już ciężko nazwać przeciętnymi
  • Odpowiedz
@Deska_o0: Dorian to bardzo dobry gracz 3&D, więc jego nie ma się co czepiać. Doskonały obrońca, który switchuje 1-4 i jeszcze dobrze rzuca za 3. Większy problem jest z centrem. Powell to chyba najsłabszy startujący center w całej lidze i obrona obręczy jest w Dallas tragiczna.
  • Odpowiedz
Osoby, które nie śledzą #nba regularnie często mnie pytają, co się stało z koszykówką? Dlaczego wszyscy ciągle rzucają za 3 itd.

Jeśli ktoś chciałby poznać odpowiedź, to polecam mój tekst (co prawda sprzed roku, ale wciąż aktualny, bo oddaje "sens"):

https://probasket.pl/analiza-nba-co-sie-stalo-z-rzutem-za-3-i-dlaczego-nba-nie-da-sie-juz-ogladac/

Polecam.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PROBASKET: ja się pokuszę o stwierdzenie, ze to nie rzuty za 3 są problemem, a zmniejszanie tego co obrońca może robić w defenywie. O ile spoko nie wpywanie na rzucającego, to zdecydowanie za mało kontaktu za 2 się pozwala chyba.
  • Odpowiedz
Bam został czwartym centrem w historii ligi, który spośród swojej drużyny miał najwięcej punktów, zbiórek, asyst, przechwytów i bloków, a jego drużyna wygrała mecz playoffowy

Pozostali trzej centrowie to:
- Kareem Abdul-Jabbar
- Hakeem Olajuwon
- Dikembe Mutombo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba #nbastats

Dzisiaj o G3 ECF dla bardziej popołudniowej zmiany:

J. Brown - 40pts-9reb, 14/20FG (11/11 za 2) - pobił swój punktowy rekord play-offs. W RS ma 50 z tego sezonu, w PO miał 34 sprzed 4 lat. Jest 12 graczem w barwach Celtics z meczem +40 w PO (Tatum, I. Thomas, Rondo, R. Allen, Pierce, Reggie Lewis, Bird, JJ White, Havlicek, S. Jones, Cousy). Co do skuteczności, Brown miał
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cult_of_luna: co ten Tatum. 315 punktów (o ile dobrze liczę) mu brakuje, żeby zrównał się z Bryantem w klasyfikacji "najwięcej zdobytych punktów w playoffach do 24 (rocznikowo) roku życia". Musiałby zagrać jeszcze na przykład 10 meczów w tych playoffach przy średniej 31,5 pkta. Troche ciężko xd
  • Odpowiedz
@DzdzystyDzejson: Mam nadzieje że Boston dostanie w------l od Miami. Gwizdki pod nich przez praktycznie całe spotkanie a tu wyjdzie ci taki śmieć Jaylen Brown i będzie pierdzielił kocopoły że że nie dostaje i nie rozumie handchecking calls. Facet miał wiecej FT niż Miami przez większość spotkania. A jeszcze puścili mu kroki ze dwa razy. Co za hipokryzja.

edit: do tego floppowanie smarta i williama co drugie posiadanie, tatum udający kontuzje.
  • Odpowiedz
Regular Season>Playoffy

z roku na rok coraz gorzej, niemal każda ekipa dostaje po dupie na urazach a nawet jeśli gwiazdy nie wypadają to grają na takim ręcznym że ledwo biegają

Coś tu trzeba zmienić, krótszy RS i więcej odpoczynku w PO albo co innego bo w takiej formule przy takiej intensywności playoffy bardziej przyminają walki umarlaków niż faze rozgrywek która ma wyłonić najlepszą drużyne.

#nba
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GrubyCZECZEN: a wiec wstales w niedziele rano i wybrales wojne
@LebronAntetokounmpo: post dobry, ale egzekucja slaba, akurat jak cos merytorycznego ziolek napisal. No i marek co najwyzej moze walczyc o miejsce na podium, bo 1 miejsce zarezerwowane dla kogos z duetu wojt_sra, ddzysty, ale o tym zadecyduja juz finaly
  • Odpowiedz
#nba #nbastats

G2 WCF:

Doncic - 42pts-5reb-8ast - zagrał drugi raz w tych PO i 7 raz w karierze +40pts w play-offs i na liście all-time jest jednym z 19 najlepszych pod względem liczby takich występów. Ma ich tyle co King, Nowitzki (zrównał się na czele listy w historii Dallas), Wade i Westbrook i o 1 mniej od Giannisa i Barrego. Co ciekawe, bilans Mavs kiedy Luka jest +40 wynosi
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach