Chyba czas wskoczyć na bandwagon San Antonio. Ale trochę się obawiam, że Sochan straci miejsce w składzie. Wembanyama raczej będzie grał jako power forward, żeby nie musiał walczyć pod koszem z największymi bydlakami.
#nba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba Francuski koszykarz Victor Wembanyama mierzący 2.19 cm zagra w przyszłym sezonie razem z Polakiem Jeremym Sochanem w San Antonio Spurs
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@QTINIO: szkoda wolałbym żeby mieli 2 jakoś nie jestem przekonany ani do ponad 2 metrowych chudzielców ani do "największych talentów od lat" a tym bardziej do Francuzów w NBA
  • Odpowiedz
@Musiek_: pewnie małe 330tki jakiegoś szczocha w stylu budweisera. Tak czy inaczej ilość przyjętych płynów sama w sobie jest imponująca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

Spóźnione, zaległe, zbiorcze od czwartku:

Jokic - 32pts-10reb-12ast-3stl, 13/18FG (13/17 za 2) w G6 - było to jego 11 triple-double w PO w karierze, piąte w tym sezonie, trzecie w serii przeciwko Suns i drugie z rzędu. 11 tripli w PO miał też Kidd, a więcej jedynie trójka: Westbrook (12), LBJ (28) i Magic (30). Z kolei 5 tripli w jednych PO zdarza się po raz 8, takie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Specjalnie dla płaczka @DyrektorInternetu usuwającego komentarze o największym fraud MVP w historii NBA, którego kosztem pozbawiony tytułu został pulchny, acz dzielny Serb, wklejam mojego ulubionego gifa Mr. Clumsy all time, ha tfu na takich flopperów wymuszających faule, jego gra wygląda jakby ktoś go w ataku traktował taserem, tak się ścieli na parkiecie, żebrząc o osobiste.

No teraz to już będziesz musiał płakać u moderacji. Internetowe forum - serious business.
#nba
DzdzystyDzejson - Specjalnie dla płaczka @DyrektorInternetu usuwającego komentarze o ...

źródło: joel-embiid-crying

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

największym fraud MVP w historii NBA


@DzdzystyDzejson: już kradzieże rose'a i nash'a miały więcej argumentów na obronę.
Przykro mi to mówić jako kibicowi jeziorowcow ale mam nadzieję że Serb zamknie mordy niedowiarkom zdobywając tytuł mając w końcu 2, 3, oraz 4 opcje na parkiecie w przeciwieństwie do ostatnich lat.
  • Odpowiedz
@DzdzystyDzejson Boston miał problemy bo Mazulla to wuefista. Gość dopiero w 6 meczu wpadł na pomysł żeby wrócić do ustawienia z zeszłego sezonu z Timelordem, dodajmy do tego brak timeoutów w poprzednich meczach, niech chłopaki grają xD
  • Odpowiedz
@uszanowanko: no już nie bądźmy tacy, ze od razu do finału, ale taki dropoff, to nie ma o czym dyskutować, gość nie jest wartością dodaną dla własnej drożyny w post season, przyrównując go do struktury PKB gospodarki, to on tworzy PKB jako urzędnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) czytaj tworzy antydochód.
  • Odpowiedz