generalnie w------e w ten mecz (jak i cały sezon), ale jednak bk mam z tego, ze swieta dzdzystego z-----e, bo paralitycy z philadelphii wygrali w td garden xd stara pewnie w-------a, bo bigosu mialo wystarczyc do sylwestra, a dzejson zabarykadowal sie w pokoju z calym garnkiem i krzyczy cos o jakiejs ofermie z kamerunu xd najsmieszniejsze jeszcze, ze celtowie kilka odrabiali straty, na 2 minuty przed koncem to juz bylo niemal pewne,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rzadko oglądam #nba i rzadko w-------ą mnie komentatorzy, ale jak słucham tego hyżego to się odechciewa. typ ma wiedzę o koszykówce, ale jego sposób komentowania jest strasznie w---------y. dobrze, że strims oferuje transmisje w innych językach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po bardzo dobrym meczu w NYC takie guano w wykonaniu Dallas. Nie ma to jak się rozyebac na drużynie, która miała serie trzech porażek i bilans .500
#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Myrdin chłop jest zajechany jak konie po westernie. Całe Play offy grał z mniejszymi i większymi urazami. Dodatkowo nie jest w stani sobie odmówić gry dla kadry. Powoli wychodzi wszystko, w tym zawodowa gra bez większych przerw od 16 roku życia
  • Odpowiedz
@nobrain dokładnie, niech dziadek już kończy bo z tego i tak nawet głębokiego runu w Play off nie będzie, a Lakersom się marzy pretendowanie do mistrzostwa. Odłączyć wtyczkę i zacząć przebudowę w tym obwoźnym cyrku
  • Odpowiedz
#nbastats #nba

Z trzech meczów:

McConnell - 12pts-7reb-10ast z ławki - zagrał mecz z double-double z asystami w roli rezerwowego po raz 15. w karierze, wyprzedził pod tym względem Lou Williamsa, zrównał się z Bareą i tylko trzech graczy w historii miało takich meczów więcej w karierach: Lucas (16), Westbrook (17) i Stockton (18). Co się rzuca w oczy w przypadku McConnella, to dystrybucja rzutów - tylko 5% z groszem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nbastats #nba

Z nocy:

C. Anthony - 35pts-8reb-9ast z ławki (w 28min) - druga linijka rezerwowego w historii, statsy lepsze w każdej z trzech podstawowych kolumn z ławki miał tylko Winters w 1982 (40-8-10). Oczywiście zaporowe jest tu 8reb-9ast, chociaż np. 30-5-5 z ławki w tym sezonie przed Anthonym jeszcze nie było, no i jest to też najlepszy punktowy występ rezerwowego tego sezonu (po Reavesie z 34pts w listopadzie). W
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#nba

Chicago w poprzednim meczu wygrali w Bostonie by teraz dostać w------l u siebie 25 ptk
Przepiękny zespół ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach