#anonimowemirkowyznania
Nie rozumiem, o co chodzi z tą koniecznością pójścia do fryzjera. Przecież większość kobiet ma długie włosy, a większość mężczyzn krótkie.

Po co kobieta z długimi włosami ma iść do fryzjera? Żeby przyciąć rozdwajające się końcówki? Przecież to można zrobić samemu w domu używając nożyczek. A jak nie samemu, to z pomocą jakiejś bliskiej osoby (chłopak, rodzeństwo, rodzice).

A mężczyzna po co ma iść do fryzjera? Przecież włosy można ostrzyc maszynką.
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie rozumiem, o co chodzi z tą koni...

źródło: comment_1588683828Q4FyKdFL2Ol14POfxKRkuW.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Drogie #rozowepaski jaki sklep odzieżowy polecacie, z ubraniami w najlepszym stosunku ceny do jakości? Jestem w takim wieku, że szmaty z Reserved mnie już nie interesują, ale jeszcze mnie nie stać na duże zakupy z najwyższej półki.

#ubrania #modadamska
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach