Czy #miui 7 z miuipolska.pl ma już w sobie roota? Próbuje coś działać w WSM Tools, ale krzyczy, że nie ma uprawnień. A w ustawieniach nie widzę tej opcji wedle FAQ ze strony miuipolska.pl. Trzeba jakoś inaczej to załatwić? Coś dogrywać?

Wołam też #xiaomi #mi4.
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry po weekendzie. Szarówka na dworze, więc polecam motyw w takich ciemniejszych barwach. Dosłownie #miui wersja #tylkonocny dla osób z piwnicy, co by po oczach nie waliło. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Krzaków nie zauważyłam, dialer bardzo fajny, taki trochę njustajl. SMSy - rewelacja (nie ma tego zielonego, defaultowego zielonego). Ciekawy lockscreen. Jedyne do czego można się przykleić, to ikony, ale na szczęście, można
souriss - Dzień dobry po weekendzie. Szarówka na dworze, więc polecam motyw w takich ...

źródło: comment_TLY8MPihDGoKAePEFBE8IXTJRTyzJcg1.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Słuchajcie Mireczki, znowu ja i problem z moim #redminote2 . Tym razem mam problem z kartą SD (32GB Toshiba Exceria) - nie może jej podłączyć. Na początku nawet tego nie zauważyłem, ale zobaczyłem komunikat w górnej belce powiadomień "nośnik USB uszkodzony" - kliknąłem na to, wyświetlił się komunikat z pytaniem o formatowanie nośnika, telefon się zresetował... okazało się, że zamiast formatu karty, zrobił wipe całego telefonu. A bawiłem się w
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Do czego służą aplikacje w MIUI Polska:
- CM Transfer - po uruchomieniu ekran na chwilę zastyga, a potem nic się nie uruchamia.
- Kuaipan w katalogu "polecane" - Po uruchomieniu pojawia się włącznie biały ekran a aplikacja przestaje reagować.
#miui #xiaomi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to zarzucam kolejnym ciekawym (wg mnie oczywiście) motywem. Tym razem fajny, stonowany retro design. Krzaków nie zauważyłam. Ze zmian, ciekawie prezentuje się stan baterii i zasięgu. Generalnie bardzo przyjemny dla oka.

nge-gong
Link: http://zhuti.xiaomi.com/detail/321951d6-4958-4426-960b-4f0b1a5683d7

PS. Jeżeli ktoś by chciał screenów, dla potwierdzenia braku krzaków, to dajcie znać. ;-)
souriss - No to zarzucam kolejnym ciekawym (wg mnie oczywiście) motywem. Tym razem fa...

źródło: comment_OGtAzQ2nhXmNFEcJcr8TQdxEvnWYxG5r.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zainspirowana trochę wpisem Mirka @XpruF, oraz własnoręcznymi poszukiwaniami TEGO jedynego motywu do naszych #xiaomi #mi4 i innych sprzętów spod tej marki, na systemie #miui, zaproponuję nowy tag: #bestmiuitheme (może warto dodać do obserwowanych?), gdzie będziemy wrzucać najciekawsze theme'y, na które warto zwrócić uwagę. Ja od siebie zaproponuję:

LG- Life is good
Link: http://zhuti.xiaomi.com/detail/cd32483e-3d5d-41c4-8598-8ae8361c883c

Ogólnie jak dla mnie, bardzo dobre wykonanie. Nie
souriss - Zainspirowana trochę wpisem Mirka @XpruF, oraz własnoręcznymi poszukiwaniam...

źródło: comment_dqdisB96QC6tjdRpy85CiFpHqrPD01Od.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vomar: to są święta w Chinach, np. w niedziele 6tego żółtki wracali do roboty i smutne minki mieli.
Pierwszy tydzień października też mają wolny bo święto narodowe wiec buźki uśmiechnięte
  • Odpowiedz
Zna ktoś jakąś lekką aplikację na #android, dzięki której będę mogła ustawić narastający dźwięk dzwonka? Na moim #miui nie znalazłam takiej opcji.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, stracę gwarancję jak wgram MIUI Polska na Mi4i który ma 5.0.2 na pokładzie? W wcześniejszych romach widze przejście banalne a teraz wymagane jest TWRP bo recovery nie pozwala na MIUI Polska. Tel kupiony w #xiaomiforsale
#xiaomi #xfs #android #mi4i #miui
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Polska4Ever: Wchodzisz sobie tutaj, na samym dole masz do pobrania paczkę z polskimi czcionkami. Ściągasz ją i rozpakowujesz. Masz tam kilka plików mtz. Ja osobiście wybrałam Calibri, bo znam jej krój i jest dla mnie zajebisty. Okej, wybrany plik mtz wrzucasz na telefon. Wchodzisz w Ustawienia > Motywy > Online > Lokalnie > zjeżdżasz na sam dół > Wczytaj motyw. Szukasz wybranego pliku mtz na karcie i wczytujesz. Lecisz
  • Odpowiedz
Mirki, możliwe że jutro #mi4i odbiorę - zastanawiam się nad doborem systemu. Aktualizować (ew. zostawić) do MIUI v7 czy wgrać MIUI Polska? Czy ten bug z baterią został naprawiony?

Na MIUI Polska dostępna jest wersja 5.8.20 czyli można wgrywać bez obaw o baterię?
#xiaomi #xiaomiforsale #miui #miuipolska
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mi4 #mi4i #xiaomi #android #miui

Miał ktoś kiedyś z was taki problem, ze telefon po naładowaniu się, przestaje się ładować?

Abym mógł spowrotem naładować, muszę wyłączyć telefon (potem można go włączyć ponownie i będzie się ładował, lub można też ładować na wyłączonym).
Co dziwne jeśli telefon jest w takim stanie, ze nie mogę go naładować, mogę go połączyć z komputerem po kablu (ale
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kw401: Nazwać Xiaomi(w dodatku MI4) biedrafonem może tylko kompletny ignorant. Ten telefon bije na głowę (wykonaniem, ceną i softwarem) twoje "normalne" marki. A już Samsunga nazwać normalną marką to można się ze śmiechu zlać.
  • Odpowiedz
  • 1
#android

Zwiesza mi się często messenger, nie pokazuje wiadomości itp czasami nie pokazują się pływające okienka z osobą z którą pisze.

Mam #miui #xaomi

Opcje w apce są zezwolone i tak samo w systemie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nestor44: chroma to tylko nazwa i nie ma nic wspólneg z przeglądarką, jest lekki, szybki i nie ma zbędnych śmieci, minimalna paczka google apps mi nie poszła, więc powinieneś instalować drugi licząc od najmniejszych. Też byłem dość sceptyczny przesiadając się z paranoidab 3.99, ale póki co nie jest źle.
  • Odpowiedz
@nestor44: Nie zawiesza się, a przynajmniej mi od miesiąca się nie wysypał, co do baterii jest lepiej, ale trudno mi powiedzieć o ile, zwłaszcza, że korzystam z trochę bardziej prądożernego franco, hellscore chyba lepszybpod tym względem.
  • Odpowiedz
#miui #android Czy polityka aktualizacji urządzeń Xiaomi wygląda podobnie do polityki np. Apple albo Microsoftu? Aktualizacje dostają wszystkie urządzenia? Nie jest tak, że kupię teraz jakieś urządzenie z Miui v5 a potem już nie dostanę aktualizacji wyżej?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Svoboda: Jedyne urządzenie które straciło wsparcie od xiaomi to ich pierwszy telefon (mi 1) z powodu że już sprzętowo nie dawał rady z nowym MIUI. Jedyne co może przeszkadzać w aktualizacji miui to fochy producentów SoC. (Mediatek takie coś odwalił z redmi 1)
  • Odpowiedz
Recenzja, test, opinia o Xiaomi MI4i Zapraszam do lektury

Przypominam że nadal trwa konkurs z nagrodami gdzie do wzięcia są latarki ultrafire, convoy i powerbank Xiaomi 10400mAh
http://www.wykop.pl/wpis/13549739/kilka-paczek-czeka-na-rozpakowanie-w-stosie-jest-t/

Zapraszam też do grupy na facebooku : Aliexpress Tanie zakupy, która nie jest zdominowana przez kobiety, a gdzie znajdziecie wiele ciekawych znalezisk z chińskich sklepów https://www.facebook.com/groups/896933127040326/
telchina - Recenzja, test, opinia o Xiaomi MI4i Zapraszam do lektury

Przypominam ż...

źródło: comment_5861kxdkYCpdpIhgsTvy7dggYoewgXhJ.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@XpruF: Mi akurat tak średnio pasuje v7. Brak rozmycia gdy ktoś dzwoni o raz przeniesienie sekcji połączeń dla kontaktu średnio mi odpowiada, ale staram się przyzwyczaić.
  • Odpowiedz