Ktoś ma też problem z powiadomieniami, zrobiłem wszystko tak jak wyczytałem na forum, zablokowałem aplikacje facebook, messenger oraz gmail (kłódką), załączyłem wszystkie potrzebne uprawnienia i nadal nic, raz dostane powiadomienie a raz nie... zwłaszcza z fb kompletnie nic nie dostaje, w aplikacji wszystko pozaznaczane, zna ktoś jakieś rozwiązania nie opisane na forach... Wersja Miui 7 Polska 5.10.8 (rozwojowa) Xiaomi mi3W
#miui
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem Redmi 2 Pro. Wszystko ok, tylko ten tel. jest cholernie śliski! Wylatuje z ręki co chwilę, jak się jedną obsługuje. Masakra. Jak sobie z tym radzicie? Może jakiś sprawdzony lekki case?

2 słowa o GPS - jest świetny. Łapie fixa przez większość czasu szybko nawet w domu bez internetu! Inne urządzenia jak nawigacja samochodowa, czy inne tel. potrafiły fixa 2d na chwilkę zlapać, a ten przez większość czasu ma fixa 3d.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam pytanie. Dlaczego aplikacja Muzyka wcześniej sama wyszukiwała okładki albumów i teksty piosenek, a (jeśli dobrze pamiętam) od przejścia na MIUI 7 przestała? Da się to jakoś naprawić? Używam MIUI Polska.
#xiaomi #miui #miuipolska
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#miui nie działa, nie bootuje się, jestem pewien, że pobralem poprawnego roma i że zrobiłem to poprawnie i nie bootuje się. :(

Ale korzystając z okazji chciałem chciałem sprawdzić czy zrobiłem dobry backup stockowego samsungowego. Backup zajebisty, wszystko jest ślicznie po staremu, ale... stockowy samsungowy po używaniu #cyanogenmod a parę jest jak... przesiadka z HDD na SSD. xD

Ofc wracam do cyana.
Backup stockowego mam jakby samsung sie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie znajdę opcję wyłącz dane w tyle w Redmi Note 2 ?? Bo wcina mi baterię jak szalony - 2,30h czas pracy ekranu i nie mam pojęcia co może być powodem.
#redminote2 #miui
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki mam #cyanogenmod 12.1 na SGS5, działa ślicznie i szybciutko; ale ostatnio mnie tak cos wzieło i znajomi o #miui gadali.
Ktos kto się zna lub korzystąl z obu, jak to jest między cyanem a miui?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jarzyna: miui to taki ios na androida, ogolnei bardzo stabilnie mi działał na htc desire z, ale niewiele mogłem w nim zmienić, chociaż możliwości pewnie się już zmieniły
  • Odpowiedz
od kilku dni często przechodzi mi w roaming... Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu. Wcześniej wersja 5.10.2 (bodazje?) teraz wgrałem najnowsza i dalej to samo. Co zrobic mirki?
#redminote2 #miui
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zrodzny_w_zbozu: może źle szczypiesz :P jesli zrobisz to dwoma palcami to będziesz miał opcje do zmiany tapety, animacji przejścia, widźetów, ale jeśli zrobisz to trzema palcami to będziesz miał widok wszystkich pulpitów i poprzez naciśnięcie domku zmienisz ekran domowy
  • Odpowiedz
@schreder: I neta z pakietu widzę, że tylko używasz. No to porównując teraz do Nexusa 5 z 6.0.1 to po 15h włączenia, 3h sot i dużo na wifi miałem 14% left :P a u ciebie przy 2x sim i necie po lte jest mniej o godzine sot niecałą, ale za to zostało ponad 60%.
  • Odpowiedz
Mircy, mam problem. Podłączam do mojego komputera (Windows XP) Xiaomi Mi4 i nie może go ogarnąć. Widzi, że urządzenie zostało podłączone, ale nie widać go w systemie. Potrzebuję jakichś sterowników MTP? Próbowałem znaleźć coś w internetach, ale próby zakończyły się niepowodzeniem.
#pytanie #kiciochpyta #xiaomi #mi4 #miui
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki zakupiłem telefon #xiaomi red mi note 2 od mireczka @mcdogg i mam takie pytanie. Mam wgranego androida 5.0.2 LRX22G i #miui polska v5.10.8 i nie chce się aktualizować, tj. mam aktualna wersję rzekomo. W telefonie nie grzebałem, rozpakowałem i zacząłem używać. Czy to jest normalne? Podobno miały być aktualizacje co piątek. Czy może ja robię coś nie tak? Pomóżcie proszę.
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gietus:

Ja mam ten sam problem, ale poradziłem sobie w inny sposób:
1. Odpalasz przeglądarkę w telefonie i wpisujesz adres: http://miuipolska.pl/download/
2. Wybierasz odpowiedni ROM dla swojego telefonu (czyli dla Ciebie wersja 'Hermes')
3. Wybierasz alternatywny serwer i ściągasz plik na telefon.
4. Odpalasz 'Aktualizacje" w telefonie i wybierasz opcję 'Zainstaluj aktualizację z pliku .zip'
  • Odpowiedz