Kupiłem Redmi 2 Pro. Wszystko ok, tylko ten tel. jest cholernie śliski! Wylatuje z ręki co chwilę, jak się jedną obsługuje. Masakra. Jak sobie z tym radzicie? Może jakiś sprawdzony lekki case?
2 słowa o GPS - jest świetny. Łapie fixa przez większość czasu szybko nawet w domu bez internetu! Inne urządzenia jak nawigacja samochodowa, czy inne tel. potrafiły fixa 2d na chwilkę zlapać, a ten przez większość czasu ma fixa 3d.
2 słowa o GPS - jest świetny. Łapie fixa przez większość czasu szybko nawet w domu bez internetu! Inne urządzenia jak nawigacja samochodowa, czy inne tel. potrafiły fixa 2d na chwilkę zlapać, a ten przez większość czasu ma fixa 3d.




























#miui