Sobie powiększyłem kolekcję gier na #psvita na święta :)

Kupiłem:

Mobile Suit Gundam Seed Battle Destiny

Ragnarok
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I znowu spotykamy się w tą piękną poniedziałkową noc, ew. wieczór - czas na #mirkoligaps3! W tym tygodniu zdobyliśmy 359 brązowych, 80 srebrnych, 25 złotych i cztery platynowe trofea.

Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 34 (co tydzień temu dałoby 11. miejsce)

Witam nowych zawodników ligi - @KaliP @diwi
Z.....n - I znowu spotykamy się w tą piękną poniedziałkową noc, ew. wieczór - czas na...

źródło: comment_IEA44KkGKUtnMWDIPbQFq9GGa7kQQpzF.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wreszcie jakieś miejsce zająłem ;p o tak walka z bugami w bf4 była zacna;p mało komu się podobał tryb kampanii w tej grze, ale mi bardzo przypadł do gustu. Mogę się jedynie czepiać jednego ze słynnych bugów, który raz mnie spotkał oraz głupich przeciwników jak i oskryptowanych kompanow;p grałem na poziomie normalnym i nie raz stałem metr od przeciwnika i nic on nie robił. Nie raz tez biegiem jak szatan za zakonnica
  • Odpowiedz
@vervurax: Gratuluję, świetna trylogia, nigdy nie lubiłem gier "kosmicznych" i takiego klimatu, ale ME jest genialny. Nawet podoba mi się, że jest action i widziałbym więcej gier z dobrą fabułą i elementami RPG jak ME.

Grałem na PC bo podobała mi się opcja importu postaci.
  • Odpowiedz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zioman: Liczyłem, że nikt poza mną nie pamiętał, ale gdzie tam, Pan Zioman zawsze musi wrzucić spamlistę. Wielkie dzięki!

PS Wklejam Intro do "The Wolf Among Us", bo jest kapitalne.
  • Odpowiedz
Zapraszam wszystkich na dwudziestą kolejkę #mirkoligaps3! W tym tygodniu zdobyliśmy 354 brązowych, 80 srebrnych, 14 złotych i trzy platynowe trofea.

Średnia liczba punktów zdobytych w tym tygodniu - 30 (co tydzień temu dałoby 9. miejsce)

Klawiatura mi płonie, bo mamy tylu nowych zawodników: witam @Brylant @kostner @Nizki @loss @chogi @
Z.....n - Zapraszam wszystkich na dwudziestą kolejkę #mirkoligaps3! W tym tygodniu zd...

źródło: comment_Q8cUhU0iG2yZ16RHuQu5XOTlzClXwehi.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zioman: Wow aż tak n-----------m? heheh to niezłe kato , głównie na celu na początku było sprawdzenie konsoli czy się nagrzeje sporo czy nie. Później przystopowałem bo jedno trofeum mi nie chce wpaść w BF4.
  • Odpowiedz
Obecnie jest problem z usługą PSN więc mogą być problemy z aktualizacją trofeów i resztą usług sieciowych.

#mirkoligaps3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hej #mirkoligaps3, dawno się tak nie cieszyłem z brązu :] chodzi konkretnie o to w #grid2 - cały myk polega na tym, że Codemasters losuje Ci rywala każdego tygodnia via #racenet (wśród wszystkich graczy grających w GRID2), którego trzeba pokonać w trakcie wyścigu - trafiłem na delikwenta, który był co prawda ode mnie lepszy, ale akurat znalazł się online (a z tym jest problem, bo
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej dziewczyny i chłopaki, aktualizujcie swoje trofea! To już praktycznie czas na #mirkoligaps3 !

Spamlista:

@kjomputken @egocentryk @egocentryczka @Munchhausen @dzangyl @shichibukaii @Liquid_Snake @KORraN @marti-martin @klinik96 @klik34 @jarbi @FapinoTrololo @paniczklos @Brozyn @Krolowiec @Colek @Vegan @PanKara @acetone @Zakakaikane @Howkin @Masterczulki @memfis91 @desygnat @vervurax @Brylant @
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybki apdejt: mamy już 32 uczestników (dla mnie IDEALNA liczba) - podium będzie dalej najważniejsze, ale będę się przyglądał bliżej miejscom 1-5 zamiast 1-3

#mirkoligaps3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli są wśród mireczków gracze, którzy dołączyli niedawno do wielkiej rodziny #sony i zakupili jedną z tych konsol: #ps3 #ps4 #psvita - zapraszam do wzięcia udziału w MirkolidzePS3! Starsi stażem wojownicy również mile widziani ;)

Na czym polega nasza zabawa? Co tydzień podliczam Wasze zdobycze punktowe, składam ranking, a co miesiąc najlepszy gracz ma prawo wyboru jednej z nagród (gry, a od tego miesiąca
Z.....n - Jeśli są wśród mireczków gracze, którzy dołączyli niedawno do wielkiej rodz...

źródło: comment_kgmd15kTgFv0MK9tNXi59YLcyzbZTEK1.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach