Ej #mcdonalds ma ostatnio jakieś tajne bonusy? Patrzyłem na wpis @phaxi (sory za wołanie misiek) i dostał więcej frytek
https://www.wykop.pl/wpis/51520759/poszedlem-se-na-spontanicznom-kolacje-do-maka-i-zd/

Ja ostatnio byłem i wziąłem 4 nuggetsy to dostałem 6. To samo z frytkami, chciałem średnie, a dostałem duże. (ale gnoje nie wrzucili mi chusteczek, a jedzenie frytek i nuggetsów = brudne palce, dobrze że mam zwykle swoje)

Gadałem z kolegą i on zamówił 9 nuggetsów i dostał 12 w opakowaniu, podobnie
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z nuggetsami to imo jak im zostanie np. 1 czy tam 2 w tym koszu co się smażą to zamiast wyrzucić po prostu dodają.
Pewnie tak samo z frytkami, jak mieli akurat duże i już kończył się ich czas (czy jak to się tam nazywa) to Ci je dali. @niochland:
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#mcdonalds A co jeśli nowa oferta McDonald's od września to kurczak to, odpowiedź na bardzo niskie standardy i coraz niższe KFC w Polsce. Obserwuje sobie strony McDonald's w innych państwach i ciężko tam o kurczaki. #jedzenie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hosssza: wg tej strony ta karta działa tylko w 12 lokalach z całej polski (głównie kraków i bielsko-biała)
przykładowe zniżki:

KANAPKA za 6 zł - do wyboru : BigMac, McChicken, McRoyal, WieśMac, Filet-O-Fish, Kurczak McNuggets 6 szt., Chicken Wings 5 szt., McWrap Klasyczny

ŚREDNIE FRYTKI za 4 zł,

2 x Happy Meal za 19 zł, każdy kolejny za
  • Odpowiedz
Jest tu jakiś pracownik #mcdonalds ? Moje kubki konesera podpowiadają mi, że wróciliście do starej receptury w big mackach - Jak jest?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Picasso7: Może jest to zależne od mcdonalda lub umiejętnosci pracownika, jem po minimum 2 bigmacki tygodniowo od 20 lat i od paru miesięcy był spadek na jakosci ( wiecej sosu inna, inna bułka ), teraz wrocilo wszystko do normy.
  • Odpowiedz