#konfederacja #4konserwy #wykop #pytanie #lurker

Ostatnio mój poziom żenady wykopem sięgnął zenitu, więc założyłem konto na lurker.pl

Więc mam tam multikonto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czy wykop i moderacja aktualnie preferują lewactwo?

  • Tak 45.7% (32)
  • Nie 18.6% (13)
  • Kiedyś byli bardziej uczciwi 7.1% (5)
  • Tak było, jest i będzie 28.6% (20)

Oddanych głosów: 70

  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lurker
Właśnie się przeniosłem (skopiowałem) na lurka. Co o nim sądzicie? Jakieś porady na początek?
Widzę, że jest poczekalnia dla zielonek ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe jak to będzie działać.
Na + streamy.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BartoszBarSeba: a ten portal nie powstał przypadkiem jako "wolna od cenzury" alternatywa dla wykopu? Tradycyjnie - dla prawactwa "wolność słowa" = "mogę publikować gdzie mi się podoba i bezkarnie moje rasistowskie/homofobiczne/antysemickie wysrywy" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz