Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, gdzie w #lublin, #pulawy albo w niedalekich okolicach tych miast znajdę fajne miejsce na ognisko urodzinowe? Takie na legalu, a nie na dziko w lesie ;)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lublin w którym sklepie otwartym do 21/22 kupię słoiki na przetwory? Auchan czy jeszcze gdzieś? Oczywiście w przyzwoitych cenach bez przepłacania
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
Da się jakoś dodać ręcznie paczkę w aplikacji DPD mobile?

Mam do odebrania paczkę w automacie, ale w aplikacji dpd jej nie mam. Mail prawidłowy itd. Konto stworzone.

#dpd #lublin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

smogu się nie widzi


@Antybristler: xd
Weź ty się chłopie przejedź samochodem Wrotkowską i Dywizjonu 303 tak od jednostki wojskowej do ronda przy Makro. Przecież na Kośminku i na Makach jest taka masakra codziennie że j--------e
  • Odpowiedz
  • 1
Mirki z #lublin, jest jakaś myjnia bezdotykowa, na której legitnie można użyć własnej gąbki i wiadra?
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach