#artysci #polska #podatki #gospodarka

Czy tylko mi zawaliło całego walla na FB wpisami różnych mniej lub bardziej znanych "artystów" próbujących się odnieść - zwykle nieudolnie - do słynnego już wpisu Pana Mentzena? To jakaś istna powódź, nie brak opinii że akcja jest sterowana z samego ministerstwa kultury XD.

Najlepsze jest to, że jak się poczyta komentarze to na oko 90% komentujących, oględnie mówiąc, państwa
reventon - #artysci #polska #podatki #gospodarka

Czy tylko mi zawaliło całego walla ...

źródło: 1000021353

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@reventon: mi nie wyskoczyło nigdzie ani tam, ani na wykopie poza Twoim wpisem, więc gdyby nie on nie wiedziałabym jak ten oryginalny wpis w sumie wyglądał :D starych i celbryckich artystów generalnie na wszelki wypadek j---ć prądem, bo w większości wyrośli na różnych dziwnych mitach wyższości dusz swych przewodnich i innych takich - czegoś co ustawy jak ta, btw i tak ich nie dotycząca przez niski próg zarobkowy jako limit,
  • Odpowiedz
  • 0
@Drzewo3: nie trzeba czytać ustawy żeby być przeciwko kolejnym przywilejom dla kolejnych grup. A tym bardziej takich które bez specjalnego skrywania się żyją w urojeniach wyższościowych i okazują pogardę tym, którzy się z nimi nie zgadzają.

A co do disco polo - osobiście kocham dobrą muzykę i jak słyszę te potupankowe rytmy i teksty to aż mi uszy więdną, ale i tak mam więcej szacunku do twórców tego gatunku niż
  • Odpowiedz