Słabo zarysowana linia szczęki, przeciętne kości policzkowe.


@arek4444: Długa, wertykalna gałąź żuchwy, kąt szczęki 110-120 stopni, dobrze współgra z kośćmi policzkowymi. Jak najbardziej wszystko ma idealne. Po prostu maskulinizacja twarzy jest na średnim poziomie.

ja jestem gejem i się do niego nie masturbuję xd normalny jest. tutaj masz mężczyznę, który jest tak piękny, że byłoby nietaktem mieć jakieś zbereźne myśli z nim
B.....W - > Słabo zarysowana linia szczęki, przeciętne kości policzkowe.

@arek4444...

źródło: comment_1590860887u3zHZRwv6bpzJDFOuazFvb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
#teczowepaski #ladnypan #wlosyboners
Piękny chłopak, piękne włosy. Ile bym dał żeby takie mieć. ( ʖ̯) Póki co mam hemł, około 7-8cm na głowie i nie wiem co z tym dalej zrobić. Jeszcze nastawienie rodziców nie pomaga, bo ojciec ma mentalność chłopa pańszczyźnianego z PRL-u i syczy na mnie ilekroć widzi dłuższe włosy.
B.....y - #teczowepaski #ladnypan #wlosyboners 
Piękny chłopak, piękne włosy. Ile by...

źródło: comment_1590523187gyOcZUFXkj4BxgOjE8gMz2.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Borealny: ja bym dał więcej niż ile, żeby mieć włosy. -.- Nie wiem, po którym krewnym odziedziczyłem łysienie męskie, bo żaden facet w rodzinie nie był łysy, co mi wypominają wszyscy krewni.
Co do wyprowadzki - czasem trzeba zaryzykować niemal wszystko i przejść pustynię, żeby poczuć, że się właściwie żyje. Spałem 2 lata w śpiworze u przyjaciela, żeby nie musieć wracać do rodziców po studiach, zanim znalazłem pracę pozwalającą na
  • Odpowiedz
Fryzjer zrobił pierwszy raz side part, wyglądam jak człowiek. Zadawałem pytania, obserwowałem, kupiłem co potrzeba... i dooopa. Nie umiem ułożyć włosów nawet siedząc 30 minut, a miało to zajmować max. 5. Jakieś porady, rady ? Najprostszy side z przedziałem na bok, nie był wygolony, tylko wyznaczany grzebieniem. Jestem upośledzony manualnie odkąd pamiętam, ale mam też zerowe wyczucie, a włosy ladne i szkoda znów szopę nosić jak całe lata. Pomóżcie, ogarnięci w temacie
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Castiel: dzięki za radę. Oglądałem trzy różne, każdy po dwa razy. Uwierz mi, niektórzy mają naprawdę trudności manualne, ja nawet kartki prosto nie przetnę, a pamięć mam bardzo dobrą. Coś za coś, ale bez żalu, poćwiczę aż się uda po miesiącu.
  • Odpowiedz
@Holzlevsky: Zazwyczaj kiedy włosy wyglądają słąbo mimo naszych starań to błąd tkwi albo w produkcie, albo w nieużywaniu szczotki / grzebienia i suszarki. Tak jak miras wyżej wspomniał, włosy susz w kierunkt, w którym chcesz później ułożyć fryzurę. Na facebooku znajdziesz grupę pomadowe świry. Oni się znają na rzeczy. Jeśli masz jakieś pytania to możesz tam uderzyć.
  • Odpowiedz
@TechnoWarrior: niby po co się mam z gównem przepychać i zmieniać twój tok myślenia? Wrzuć tagi na czarnolistę i tyle będzie z twoich wypociń tu ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz