Wielka weryfikacja laików i januszy, którzy wierzyli, że ich idol w stójce może wygrać z chlopem, co walczył w boksienz topem xD

Poza tym w parterze Mario też nic nie umie
#ksw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja i tak czuje się wygrany, jak zaczynałem to nikt we mnie nie wierzył a po 15 latach proszę, coś tam co nie co umiem. Dzisiaj przegralem, ale ja się nie poddaje
#ksw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pudzian to jednak jest imbecyl, najpierw marnuje siły na bezsensowne cepy, a potem wdaje się w wymianę ciosów z, jakby nie było zawodowym, pięściarzem. Może w końcu już da spokój i pójdzie wreszcie na tą emeryturę.
#ksw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ksw
Kasa zgarnięta, w------l obskoczony, bo tak było w planach aby nową gwiazdę KSW próbować i można jechać do domu, bo o 5 trzeba pobiegać xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brawo Artur :) Pudzian to niech z Deniskiem się n--------a
#ksw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z bokserem chciał iść na wymianę XD
To nawet we freakach nie mają takich pomysłów
#ksw
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak zobaczyłem, że go przewrócił, to myślę, "ugotował" ale jednak pozytywnie zaskoczył, dobrze kleił, blokował ciosy.

#ksw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ksw
normalnie jak fejk, jeden strzał i Pudzian leży, normalnie jak Najman który się położył po "ciosie" Jóźwiaka xd, śmiech.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach