#ksw Gdyby tylko pudzian miał szanse pobiegać dziś o 5 rano to by szpilke r------ł
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

SporderBoj
- 4
- 19
Walka pudziana i niedzielni widzowie piszą o ustawce- standard xD
#ksw
#ksw

czemu_dlaczego
via Wykop- 1
@Nano22: typowe xD
- 1
#ksw oczywiscie przygotowania do walki byly ze strong ekipą
Wielka weryfikacja laików i januszy, którzy wierzyli, że ich idol w stójce może wygrać z chlopem, co walczył w boksienz topem xD
Poza tym w parterze Mario też nic nie umie
#ksw
Poza tym w parterze Mario też nic nie umie
#ksw
- 6
- 35
Ja i tak czuje się wygrany, jak zaczynałem to nikt we mnie nie wierzył a po 15 latach proszę, coś tam co nie co umiem. Dzisiaj przegralem, ale ja się nie poddaje
#ksw
#ksw
- 14
Pudzian to jednak jest imbecyl, najpierw marnuje siły na bezsensowne cepy, a potem wdaje się w wymianę ciosów z, jakby nie było zawodowym, pięściarzem. Może w końcu już da spokój i pójdzie wreszcie na tą emeryturę.
#ksw
#ksw
@fabcio93: on ma 46 lat i 120kg.dajcie dziadkowi odejść na emeryturkę ????
- 12
#ksw
Kasa zgarnięta, w------l obskoczony, bo tak było w planach aby nową gwiazdę KSW próbować i można jechać do domu, bo o 5 trzeba pobiegać xD
Kasa zgarnięta, w------l obskoczony, bo tak było w planach aby nową gwiazdę KSW próbować i można jechać do domu, bo o 5 trzeba pobiegać xD
- 0
Brawo Artur :) Pudzian to niech z Deniskiem się n--------a
#ksw
#ksw
Na następnej gali Hall of fame Pudziana i kończymy ten cyrk w jego wykonaniu #ksw
- 3
SPOKOJNIE MARIUSZ MA DOPIERO 46 LAT
#ksw
#ksw
Jak zobaczyłem, że go przewrócił, to myślę, "ugotował" ale jednak pozytywnie zaskoczył, dobrze kleił, blokował ciosy.
#ksw
#ksw
@Alpharius: Kleił mega mocno patrząc na to jaką siłę na Pudzian, a nie mógł się oderwać.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Rogogon5: pamietam salete na ksw, ale mysle ze wtedy przygotowanie do walk bylo inne niz teraz mniejszy nacisk na zapasy u stojkowiczow, i na dzien dobry dali mu parterowca xd
- 6
N--------a go w tył łba xD Wszystko czysto #ksw
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BezbronnyZydek
Norman Parke pewnie też nieźle by sobie poradził w KSW
Norman Parke pewnie też nieźle by sobie poradził w KSW
@BezbronnyZydek: Dobra, trollujesz. Parke, Wrzosek i Mańkowski walczyli w ksw. Kubańczyk, bo z boxdelem wygrał? Tancula nie potrafił 50 letniego dziadka mitomana skończyć.
#ksw
normalnie jak fejk, jeden strzał i Pudzian leży, normalnie jak Najman który się położył po "ciosie" Jóźwiaka xd, śmiech.
normalnie jak fejk, jeden strzał i Pudzian leży, normalnie jak Najman który się położył po "ciosie" Jóźwiaka xd, śmiech.
@OscarGoldman: chopie przeciez on czysciutko dostal na szczene i to ddwa razy pod rzad, dziwne by bylo jakby nie padl XD
widac janusze na tagu xD
widac janusze na tagu xD
- 0
@Sterling_Archer: to samiec alfa w swoim związku, a gościo jest jego pracownikiem i go tam rozjeżdża na naczepie xd






















